Home Uncategorized 7-vjеçari jеp shpirt nе spital, mjеkеt i gjеjnе njе copе lеtеr nе...

7-vjеçari jеp shpirt nе spital, mjеkеt i gjеjnе njе copе lеtеr nе dorе: Dua tе kеm njе mami dhе babi tе mirе qе mе puthin dhе pеrqafojnе

87

7 vjеcari jеp shpirt nе spital, mjеkеt i gjеjnе njе copе lеtеr nе dorе: Dua tе kеm njе mami dhе babi tе mirе qе mе puthin dhе pеrqafojnе Ivan ishte 7 vjeç. Ai i donte shumë prindërit e tij, por ata nuk e donin djalin e tyre. Shumë herë prindërit e kishin dhu nuar derisa i morën jetën.

7-vjeçari shkoi në spital, por mjekët nuk mundën ta shpëtonin dot. I vogli kishte vuajtur shumë pasi edhe në shkollë e kishin tallur gjithmonë, për shkak të rrobave që mbante veshur. Ato ishin gjithmonë pis.

Teksa jepte shpirt në duart e tij mjekët gjetën një letër ku i vogli kishte shkuar se çdo natë ëndërronte të kishte një baba dhe një nënë që e donte. Ai i mbyllte sytë duke menduar se do kishte një nënë edhe një baba që do e puthnin dhe e përqafonin dhe se nuk do e dhu nonin. Ivani i vogël dha shpirt në spital, por si ka edhe shumë fëmijë të tjerë në botë që po vuajnë shumë.

Previous articleKejvinën e pyesin sa do për një natë ta bëjmë bashkë në krevat, ajo i degjeneron me përgjigjen: Po mami dhe motra jote sa marrin?!
Next article“Më ke lënë në mes te rrugës, më ke ndarë me familjen!” Eni Çobani ndodhet në moment të vështirë