Home Uncategorized Ajo e mbështolli në një batanije dhe e futi në kutinë sikur...

Ajo e mbështolli në një batanije dhe e futi në kutinë sikur të ishte një plaçkë, gjyshja lë nipin në derën e lokalit dhe lë një letër: Ai i mori jetën vajzës time kur lindi, unë nuk duan ta rrisin!

72

Një djalë i vogël është bra ktisur një javë pasi ka lindur. Ai ishte mbështjellë me batanije dhe e kishin futur në një kuti.

letër foshnje

Pranë fëmijët u gjet edhe një letër ku shkruhej:

Ju lutem kujdesuni për nipin tim. Vajza ime ndërroi jetë kur e lindi dhe unë nuk mund të kujdesem dot për të ta rris. Dhe unë nuk e dua sepse ai i mori jetën vajzës sime. Shpresoj që Zoti të më falë mua për këtë gjë bëra.”

Foshnja ishte lënë para një lokali dhe është marrë nga shërbimet sociale. Djalin e vogël e kanë birësuar dhe ai do të ketë një jetë më të mirë tani.

foshnja prind

Previous articleKy është lëngu që iu fal rini të përjetshme, zbuloni sekretin japonez kundër plakjes
Next articleO Zot sa e dhi.mbshme/ U gjetën të përqafuar, detajet rrë.qethëse nga vd.ekja e të rinjve nga tërmeti