Home Uncategorized Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më

Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më

93

Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më

Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më
Pas martesës me Sinan Hoxhën, Andrra Destani u kthye në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Bukuroshja komentohet shpesh edhe për look-un e saj. Për një kohe të gjatë Andrra vendosi të qëndronte bjonde, por tani ka vendosur të bëjë një ndryshim.Ajo ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku shfaqet me flokët e zeza dhe kaçurrelat e bëjnë të mos njihet fare.

Previous articleKonsumoni lëng kompostoje në mbrëmje dhe nuk do ta besoni çfarë do t’i ndodhë organizmit tuaj
Next articleTor nado në detin Adriatik/ Nën ten sion Durrësi dhe Velipoja