Home Uncategorized Arbërie Hadërgjonaj publikon foton me pullë të kuqe/ Në krevat me këmbët...

Arbërie Hadërgjonaj publikon foton me pullë të kuqe/ Në krevat me këmbët hapur, dorën te i duket sheshit edhe…

123

Albërie Hadërgjonaj është këngëtare shumë e pëlqyer për publikun. Këngëtarja jeton në Amerikë, por është shumë shpesh e pranishme në koncerte ku ka shqiptarë.

Albërie Hadërgjonaj Archives - Korrespodenti

Ajo shumë shpesh përflitet edhe për format trupore, ngase krahas moshës ajo u bën konkurrencë vajzave të reja me paraqitjet publike.

Në fotografinë e fundit që ka postuar në Insta-Story, Albëria ka provokuar rëndë e shtrirë në shtrat. Këngëtarja kishte veshur një këmishë nate të kuqe, ndërsa kishte eks pozuar në masë të madhe gjo ksin, por ishte gati të zbulonte më shumë poshtë këmishës.

Foto/ Albërie Hadërgjonaj provokon me të brendshme nga shtrati, por pastaj pendohet - Opinion.al

Previous articleE mbani mend “Kerimanin”? Ka shkuar gati 60 vjeç dhe ua merr ne kthese vajzave të reja
Next articleNuk do ta besoni/ Nëse zgjoheni me sklepa në sy përditë keni këtë pro blem shë ndetësor