Home Uncategorized Ardit Gjebrea në zi, njeriu i zemrës së tij ndahet nga jeta/...

Ardit Gjebrea në zi, njeriu i zemrës së tij ndahet nga jeta/ Ai rrëqeth me fjalët: Dashuria e familjes u prefsh në paqe!

184

Ardit Gjebrea ka dhënë para pak minutash lajmin e hidhur se xhaxhai i tij, Shpëtim Gjebrea është ndarë nga jeta. Gjebrea ka postuar një foto të xhaxhait në Instagram duke shkruar se një tjetër ëngjëll i është shtuar familjes.

Ardit Gjebrea ka pasur një moment kur nuk kishte asnjë lek | Droni.al

“Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…shembulli i mirësise, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd. Në paqe shpirti yt. Shpëtim Gjebrea”, shkruan moderatori.

Ardit Gjebrea nuk e mban dot veten në emision: Jam një lumë me lot  përbrenda - Tirana Today

Previous articleNdihmojeni veten apo miqte tuaj duke i treguar kete kure te diabetit, nevojiten vetem gjethet e ketij fruti
Next articleAi vendos një kamera të fshehtë në azilin e pleqve ku kishte futur të atin. Ja çfarë pa…