Home Uncategorized Arian Çani: I gjithë Ballkani ka qenë helen edhe Shqipëria i bie...

Arian Çani: I gjithë Ballkani ka qenë helen edhe Shqipëria i bie ka qenë Greqi, të tjerat janë përralla

87

Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, ka qene kreu i Kadastrës Artan Lame, ndërsa në një lidhje Skype ishte ish-drejtori i regjistrimeve të pronave në Himarë, Priamo Bollano.

Arian Çani sot ka ditëlindjen dhe tregon sa vjeç bën: Thonë se në këtë moshë të gjitha ulen…

Gjatë debatit në studio, moderatori Arian Çani u shpreh se i gjithë Ballkani ka qenë helen. “Ballkani ka qenë i gjithi helen, të tjerat janë përralla”, tha Çani.

Kjo deklaratë e tij nuk është pritur aspak mirë nga shqiptarët dhe është parë si pr ov okim.

Previous articleMotrat binjake që u martuan me të njëjtin burrë habisin një dynja: Duam të na lërë shtatzënë në të njëjtën kohë…
Next articleBleona Qerreti krah Donald Trump në zgjedhje, thirrje shqiptarëve ta votojnë