Saturday, September 24, 2022
Home Authors Posts by Javorja

Javorja

13688 POSTS 0 COMMENTS

Beni gati rrobat e dimrit : Meteorologia e njohur, ja se...

0
Në një lidhje skype për Ora News meteorologia Adiola Bani ka parashikuar sesi do të jetë moti në ditët në vijim dhe si do...

Vendosni pak kripë në një cep të shtëpisë tuaj : Do...

0
Një tjetër mënyrë është duke e përzier kripën me ujë dhe pak uthull; me këtë përzierje mund të pastroni tapetin. Për veshjet Nëse disa prej rrobave...

Bleona Qerreti krah Donald Trump në zgjedhje, thirrje shqiptarëve ta votojnë

0
Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti do të jetë përkrah Donald Trump në këto zgjedhje presidenciale. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bleona, e cila përmes...

Arian Çani: I gjithë Ballkani ka qenë helen edhe Shqipëria i...

0
Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, ka qene kreu i Kadastrës Artan Lame, ndërsa në një lidhje Skype ishte ish-drejtori i regjistrimeve...

Motrat binjake që u martuan me të njëjtin burrë habisin një...

0
Motrat binjake që u martuan me të njëjtin burrë habisin një dynja: Duam të na lërë shtatzënë në të njëjtën kohë… Edhe pse është e...

Publikohet letra e 19 vjeçarës që V.d.iq në Kamenicë: “Burrit kurrë...

0
Një ngjarje e r ëndë që ndodhi në fshatin Poliçkë, t ronditi jo vetëm Kamenicën e Gjilanin me rrethinë, por gjithë vendin, kur doli...

Me këtë datë ndryshon ora: Akrepat lëvizin një orë prapa

0
Në të dielën e fundit të muajit tetor, saktësisht me datë 25 tetor do të bëhet ndërrimi i orës. Akrepat e orës do të...

Pasaportat/ Ambasada shqiptare në Athinë jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët

0
Ambasada shqiptare në Athinë Ambasada shqiptare në Greqi ka njoftuar për ndryshimin e procedurës së aplikimit dhe marrjes së pasaportave dhe mjeteve të identifikimit. Sipas njoftimit...
21,193FansLike
3,499FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS