Saturday, September 24, 2022
Home Authors Posts by Javorja

Javorja

13688 POSTS 0 COMMENTS

Ky eshte d etaji qe duhet te keni gjithmone parasysh kur...

0
Çmimet me ofertë të ushqimeve janë shumë joshëse, por mund të ndodhë që, kur të ktheheni në shtëpi, të kuptoni se i keni humbur...

Keni marre shume kile gjate pu shimeve? Ky eshte hapi i...

0
Kthimi nga pushimet verore nuk është padyshim më i këndshmi sidomos kur kuptoni se keni marrë disa kile të tepërta. Mjekja nutricioniste Albana Daka,...

Duhet apo jo ta hiqni tualetin me le tra te lagura,...

0
Nëse jeni mësuar të hiqni grimin tuaj me peceta të lagura, duhet ta ndaloni këtë menjëherë. Domethënë, edhe pse mund të mendoni se mund të...

Mijëra fuѕtane e рallto, çfarë do të bëhet me rrobat e...

0
Me v dekjen e Mbretëreshës Elizabeth II, e gjithë bota është në zi, linja e pasardhësve ka ndryshuar dhe të gjithë po pyesin se...

A e keni menduar ndonjëherë sa kushton larja e një a...

0
Edhe aeroplanët ngjashëm me veturat gjatë ulje zbritjeve dhe qëndrimit në tokë pluhurosen dhe duhet pastruar pas një kohe. Në varësi të madhësisë së aeroplanit...

U kujtohet Ne rmini tek Jete e Hidhur, ja se si...

0
Selin Demiratar është emri i një prej aktoreve më të njohura turke. Është roli i Nerminit në serialin ‘Jetë e hidhur’ ai që e bëri...

Ja përse mbretëresha e A nglisë veshi të njëjtat këpucë për...

0
Siç të gjithë e dini, mbretëresha Elizabeth ishte shumë besnike ndaj gardërobës, jemi mësuar ta shohim me pallto ngjyrë pastel, çantë dore dhe tre...

Stuhia e erës dhe shiut nuk ka ikur, beni kujdes, r...

0
Stuhia e erës dhe shiut nuk është larguar ende. Sipas sinoptikanëve kjo situatë me reshje intensive shiu pritet te vazhdoje edhe gjate nates dhe...

Ja kur kthehet ora di ellore, a do të jetë hera...

0
Jemi në vjeshtë, ditët po shkurtohen në mënyrë progresive dhe së shpejti do të kemi edhe ndryshimin e orës, e cila do të kalojë...

Per te gjithe ato qe preferojne te flejne me ç orape,...

0
Unë thjesht nuk mund të fle me këmbë të ftohta. Unë njoh te tjere që e bëjnë këtë si pjesë e rutinës së tyre...
21,193FansLike
3,499FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS