Home Uncategorized Bënte dy punë që të mbante dhe burrin por ai e la...

Bënte dy punë që të mbante dhe burrin por ai e la sepse u…

86

28-vje çarja Leanne Champ kishte marrë shumë peshë pasi bënte dy punë për të mbajtur edhe burrin e saj. Ajo nuk kishte kohë të gatuante dhe shumicën e kohës hante ushqim jo të shëndetëshëm.

Kurse ishte vetëm 21 vje çe ajo u martua dhe pas 7 vitesh martesë jo të lumtur burri i kërkoi që të ndaheshin sepse i tha se ishte shëndoshur shumë. Dhe ashtu ndodhi ata u ndanë, por për dy vite ajo humbi shumë peshë dhe e bëri ish- burrin e saj të pen dohej keq.

Për dy vite ajo humbi 50 kile dhe duket një yll i vërtetë tani. Ish-burri është pe nduar, por kohën nuk e kthen më pas dot. Tani ajo është një grua aq e bukur dhe ka shumë besim te vetja sa të gjithë duan të dalin me të. Do habiteni kur të shikoni fotot e saj.

Previous articleDo të qani! Kthehet papritur në drekë në shtëpi, gjen gruan…! Ja çfarë shkruhej (video)
Next articleMori celularin e mamit, i ‘bie tavani mbi kokë’ kur sheh mesazhet që s’i priste kurrë