Home Kuriozitete Binjaket 22-vjeçare kërkojnë burrë të përbashkët, ky është kushti që ai duhet...

Binjaket 22-vjeçare kërkojnë burrë të përbashkët, ky është kushti që ai duhet të plotësojë

89

Binjake, të bukura dhe plot sharm që nuk ngurrojnë ta ndajnë me ndjekësit e tyre në blogun personal ku postojnë vazhdimisht foto provokuese.Ato janë Adel dhe Alina Fakhteeva nga Rusia dhe siç duket janë të pandara nga njëra-tjetra.

Bukuroshet me sa duket kanë ndërmend të rrinë gjithë jetën bashkë, sepse deklarata e tyre e fundit i ka shtangur jo pak ndjekësit e tyre.Ato kërkojnë një burrë të përbashkët që të martohen të dyja më të, por me një kusht: Partneri i tyre i ardhshëm duhet të jetë shumë, shumë i pasur!Binjaket 22 vjeçe vijojnë studimet në universitet në qytetin e tyre të lindjes, Kazan.

Previous articlePas 14 djemve rradhazi, më në fund çifti sjell në jetë një vajzë
Next articleVogëlushja 6 muajshe thyen rekord, fillon të ecë dhe nuk ndalet