September 29, 2023

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut..

Aktrorja e njohur ka postuar ne rrjetin social “Instagram” nje foto ku eshte bashke me Markun e ulur ne divan duke pare televizur dhe duke shijuar nga nje gote.

Nga kjo foto e publikuar ne arrijme te shikojme edhe shtepine e tyre. Ngjyrat qe mbizoterojne jane e zeza dhe pana.

Ne shtepine e partnerit te saj bashke me Viktorian jetojne edhe dy femijet e tij.

Ndersa per vajzen e madhe te ish-deputetit, Rudina permes ruprikes me pyetje pergjigje qe ka realizuar ne Instagram tregoi se ka nisur bashkejtesen e saj me njeriun e zemres.

Aktorja e njohur eshte shprehur se ndihen shume e lumtur dhe e dashuruar me Markun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *