Home Uncategorized Bukuroshja shqiptare e punësuar në Dubai sqaron ‘gojët e liga’: Kam punuar...

Bukuroshja shqiptare e punësuar në Dubai sqaron ‘gojët e liga’: Kam punuar 13 orë në ditë, në 45 gradë (Foto)

106

Lea Legisi ka sqaruar sot eksperiencën e saj të shumëpërfolur në Dubai.

24-vjeçarja sqaroi njëherë e mirë gojët e liga, duke shpjeguar se në Dubai ka shkuar me miratimin e prindërve dhe nuk ka punuar në pozicione apo në punë “të pahijshme”, siç e kanë përfolur.

Bukuroshja që u bë e njohur për publikun në “She’s On Top” sqaroi arsyen pse ka shkuar në Dubai.

“Punoja 13 orë në ditë në temperaturë 45 gradë Celsius”, tregoi Lea për punën e saj të parë si supervizore ne Legoland, teksa ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të.

E pyetur nga Bieta, ajo pranoi se në fillim është paguar 1500 euro, por më pas ka përfituar edhe nga rritja në detyrë. Ajo madje tha se i vjen të qa jë kur kujton fillimet e vështira të punës.

Vitet e fundit kanë shkuar vajza shqiptare për të punuar në Dubai.

Previous article(Video) Mbani lotët! E moshura shqiptare jeton në varfëri e s’ka bukë të hajë, po rrëqeth: Djali im më li dhi në oborr, donte pensionin
Next articlePlot “të papritura” dhe “surpriza”, astrologia Meri bën parashikimin e horoskopit për muajin nëntor