Home Uncategorized Burri ne emigracion i sillte leke, ajo i harxhonte me te dashurin....

Burri ne emigracion i sillte leke, ajo i harxhonte me te dashurin. Vjehrra kap mat nusen, i nxjerr të gjitha në Facebook

88

Një vjehërr e nëpërkëmbur sidomos kur i ke tradhtuar edhe djalin nuk duhet marrë asnjëherë lehtshëm.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Rasti më i fundit vjen nga një qytet i Shqipërisë së mesme ku vjehrra ka kapur mesazhet e nuses së djalit me dashnorin duke i bërë gjëmën në Facebook.

Pasi ka konstatuar se nusja harxhonte shumë para nga ato që i sillte djali nga emigracioni, vjehrra e ka ndjekur duke gjetur momentin për të parë celularin e saj.

Aty zbulon se nusja kishtë një lidhje tjetër dhe një pjesë të mirë të parave, përfshirë edhe ato që bashkëshorti i kishte nisur për karrocën e djalit, ia dërgonte të dashurit të saj, transmeton Albeu.com.

Mesazhet janë hedhur në Facebook prej vjehrrës dhe tashmë po bëjnë xhiron e internetit, ndërsa çështja ka shkuar edhe në gjykatë për shkurorëzim.

Me këto fakte, zor se nusja do ta ketë të lehtë!

Previous articleKjo është pija e cila në 72 orë pastron mëlcine tuaj nga toksinat dhe e kthen atë në gjendjen e saj normale
Next articleDeshi t’i a merrte paratë Plakut 70 vjecar, por ai ja tregon vendin shikoni pamjet ! VIDEO