Kuriozitete

“E ardhmja juaj në fat dhe para!”/ Shikoni çfarë është rezervuar dhe nuk do ta besoni!

“E ardhmja juaj në fat dhe para!”/ Shikoni çfarë është rezervuar dhe nuk do ta besoni!

Fálë të gjítha të miráve që ju víjnë në këtë tetor, i cili njihet një nga muajt më të ëmbël…

13 hours ago
Rritje rroge dhe oferte e re pune/ Hena e re sjell ndryshime drastike per kete shenje h oroskopi

Rritje rroge dhe oferte e re pune/ Hena e re sjell ndryshime drastike per kete shenje h oroskopi

Një mírësi do të ndòdhë vetëm për pák ditë dhe do të jètë e ëmbël si një dashùri ndáj dhe…

13 hours ago
E marta do t’i përkasë vetëm një shenje! E thotë M eri Gj ini: Keni hyrë në një epokë të artë

E marta do t’i përkasë vetëm një shenje! E thotë M eri Gj ini: Keni hyrë në një epokë të artë

Java vazhdon mbarë për Gaforren. Kjo e martë e fundit e tetorit do jetë për t’u jetuar 360 gradë. Horoskopi…

13 hours ago
E pab esueshme/ Sim psons parashikuan edhe “satelitin e Ramës”

E pab esueshme/ Sim psons parashikuan edhe “satelitin e Ramës”

Simpsonët që parashikojnë ngjarje të mëdha janë bërë një obsesion mes fansave dhe teoria e fundit është sateliti i Ramës.…

22 hours ago
Renditja / Cilat janë shenjat e HOROSKOPIT, më të prirura për të krijuar pasuri?

Renditja / Cilat janë shenjat e HOROSKOPIT, më të prirura për të krijuar pasuri?

Secila shenjë e horoskopit ka karakteristikat e saj. Të gjithë duam të jemi të pasur, ndoshta disa prej nesh duan…

22 hours ago
Pesë kuriozitete për çdo shenjë h oroskopi

Pesë kuriozitete për çdo shenjë h oroskopi

DASHI 1. Dashi është shenja më impulsive e zodiakut. 2. Dashi urren akuzat dhe urdhërat, i pëlqen ti bëjë gjërat…

22 hours ago
U ndodh shpesh që t’iu kthehet m brapsh ushqimi? Ja se si me uthullën e mollës mund ta trajtoni këtë p roblem

U ndodh shpesh që t’iu kthehet m brapsh ushqimi? Ja se si me uthullën e mollës mund ta trajtoni këtë p roblem

Dje gësira shfaqet kur thartira nga lukthi kthehet mbrapsht në ezofag. – Zakonisht kur përpini, mu skuli në fund të…

22 hours ago
Nuk do të ndihet k.riza e ene.rgjisë, nëse do njiheni me këto truke të thjeshta, ja si ta mbani shtëpinë tuaj të ngrohtë në dimër

Nuk do të ndihet k.riza e ene.rgjisë, nëse do njiheni me këto truke të thjeshta, ja si ta mbani shtëpinë tuaj të ngrohtë në dimër

Me disa lëvizje të zgjuara, mund ta bëni shtëpinë tuaj më të ngrohtë gjatë dimrit. Këto truke mund të kursejnë…

22 hours ago
Horoskopi ditor, e martë 26 tetor 2021

Horoskopi ditor, e martë 26 tetor 2021

Dashi Duhet të sforcoheni që të silleni në mënyrë sa më origjinale sot. Nuk duhet të përsërisni veten sepse kjo…

22 hours ago
Me keto 9 ushqime ju mund te mbani v eshkat tuaja te pastra dhe te mos vuani me nga keto p robleme

Me keto 9 ushqime ju mund te mbani v eshkat tuaja te pastra dhe te mos vuani me nga keto p robleme

Besojmë e dini që veshkat janë përgjegjëse për largimin e mbetjeve nga trupi ynë. Nëse vuani nga pre sioni i…

22 hours ago