Lifestyle

E pyesin përse nuk je m artuar akoma ti se shkove shumë vjeçe? Habit me përgjigjen An xhela Peristeri

E pyesin përse nuk je m artuar akoma ti se shkove shumë vjeçe? Habit me përgjigjen An xhela Peristeri

“Pse nuk je martuar akoma?” është një prej pyetjeve më të sikletshme, me të cilën Anxhela Peristeri tashmë është mësuar…

29 mins ago
Sngeli njeri pa qarë tek Ar diti sot/ I ulur në gjunjë e me l ot në sy: Nënë të lutem më fal

Sngeli njeri pa qarë tek Ar diti sot/ I ulur në gjunjë e me l ot në sy: Nënë të lutem më fal

Historia prekëse! Nuk i ka ndalur lotët thuajse gjatë gjithë rrëfimit të tij 54 vjeçari nga Dibra, Uran Sejdini. Ai…

12 hours ago
Lagjet e pa sanikëve: Ja ku jetojnë V IP-at shqiptar

Lagjet e pa sanikëve: Ja ku jetojnë V IP-at shqiptar

Kur vjen puna tek VIP-at, publiku do të dijë gjithçka, si për të rejat nga ana profesionale, ashtu edhe për…

12 hours ago
Video “Jo, kjo nuk është shtëpia ime” Burrë e grua nuk u be sohet se çfarë kanë bërë shq iptarët

Video “Jo, kjo nuk është shtëpia ime” Burrë e grua nuk u be sohet se çfarë kanë bërë shq iptarët

Për muaj me rradhë jetuan në një serë. Afro 3 dekada punuan për të ngritur ne këmbë shtëpinë e tyre,…

12 hours ago
Dasmë suprizë! S alsano Rrapi i jep fund beqarisë, pas shumë vitesh prindërit e dy vajzave vendosin unazat (Foto nga ceremonia)

Dasmë suprizë! S alsano Rrapi i jep fund beqarisë, pas shumë vitesh prindërit e dy vajzave vendosin unazat (Foto nga ceremonia)

Larg vëmendjes së rrjeteve sociale, por pranë njerëzve dhe miqve më të dashur, Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli mbrëmjen e…

12 hours ago
A rbana Osmani përlot me rrëfimin për sëm undjen e rëndë të mamasë/ Ja c’po ndodh me të…

A rbana Osmani përlot me rrëfimin për sëm undjen e rëndë të mamasë/ Ja c’po ndodh me të…

Prej 3 vitesh i është besuar një nga programet më të ndjekura nga publiku, një program i cili trajton historitë…

20 hours ago
“Tetë vite drejtoreshë dhe udhëtime me paratë e shtetit”? E li Fara i jep fund dyshimeve dhe sqaron raportin me F atmir Mediun

“Tetë vite drejtoreshë dhe udhëtime me paratë e shtetit”? E li Fara i jep fund dyshimeve dhe sqaron raportin me F atmir Mediun

Vjen reagimi për herë të parë i këngëtares Eli Fara pas lajmit te botuar ne disa media online se ajo…

20 hours ago
Yll e bukur është, po s’gjen dot burrë/H ygerta Sako tregon h allet: Epo s’të merr njeri kur ke fëmijë

Yll e bukur është, po s’gjen dot burrë/H ygerta Sako tregon h allet: Epo s’të merr njeri kur ke fëmijë

Hygerta Sako është një ndër moderatoret e sportit më tërheqëse. Moderatorja së fundmi ka rrëfyer për jetën e saj si…

1 day ago
Tani është me L indën, por s’do ta BESONl sa femra ka pasur Edi R ama para saj

Tani është me L indën, por s’do ta BESONl sa femra ka pasur Edi R ama para saj

Kryeministri i Shqipërisë, E di R ama nuk është hapur shumë për jetën e tij private. Megjithatë, dihet se ai…

1 day ago
E kujtoni E lifin e bukur që vu ante shumë? Epo ajo është bërë nënë dhe do habiteni se sa të bukur e ka djalin

E kujtoni E lifin e bukur që vu ante shumë? Epo ajo është bërë nënë dhe do habiteni se sa të bukur e ka djalin

Ekranet e televizioneve shqiptare duke transmetuar seriale te famshme turke , e spanjolle, kane mbajtur te mber thyer gjithe publikun…

1 day ago