Lifestyle

A lketa Vejsiu flet për herë të parë për marrdhëniet që ka me vjehrrën e saj : Kam në dorë lumturinë e djalit të

A lketa Vejsiu flet për herë të parë për marrdhëniet që ka me vjehrrën e saj : Kam në dorë lumturinë e djalit të

Alketa Vejsiu ishte e ftuar dje në Mos i fol shoferit ku si rrallëherë ajo ka folur edhe për jetën…

3 days ago
Mamaja ia thotë troç vajzes tek Arditi: Nëse b urri jot nuk ta bën lërë se ka b urra sa të duash

Mamaja ia thotë troç vajzes tek Arditi: Nëse b urri jot nuk ta bën lërë se ka b urra sa të duash

Nënë e bijë, ishin këtë të diel protagoniste në rubrikën “Shihemi në gjyq” në programin “E Diela Shqiptare” Xhemilja ka…

3 days ago
Kjo spritej! Del Fotoja që G RlDA s’do donte t’i pubIikohej

Kjo spritej! Del Fotoja që G RlDA s’do donte t’i pubIikohej

Grida Duma ka qenë një nga femrat më sharmante në parlamentin shqiptar e cila sa herë që dilte nga salla…

3 days ago
E mbani mend Zh aden? S’do e besoni sa e bukur duket tani, është bërë dhe nëna e dy binjakëve

E mbani mend Zh aden? S’do e besoni sa e bukur duket tani, është bërë dhe nëna e dy binjakëve

Giovanna Antonelli është një nga aktoret më të bukura dhe më të talentuara nga Brazili. Të gjithë shqiptarët e mbajnë…

4 days ago
Si dy pika uji/ Çi ljeta na prezanton mamin dhe qenka yll bote

Si dy pika uji/ Çi ljeta na prezanton mamin dhe qenka yll bote

Ç iljeta Xh ilaga është tepër aktive në rrjetet sociale ku ndan herë pas herë detaje nga përditshëmira e saj.…

4 days ago
Rimo delon gjithe boten por akoma vajzen e tij / Ja sa natyrale dhe e bukur eshte vajza e Sk erdi Farise

Rimo delon gjithe boten por akoma vajzen e tij / Ja sa natyrale dhe e bukur eshte vajza e Sk erdi Farise

Skerdi Faria eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun shqiptare pasi ka me mijera ndjekes te cilet e…

4 days ago
Si dy pika uji, A ndrra e S inan Hoxhës nuk i paska lënë gjë pa i marrë së ëmës/ S’do e besoni dot

Si dy pika uji, A ndrra e S inan Hoxhës nuk i paska lënë gjë pa i marrë së ëmës/ S’do e besoni dot

Partnerja e Sinan Hoxhës, Andrra, është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun dhe ndiqet mjaft në rrjete…

4 days ago
Për herë të parë në ekran, njihuni me vajzën e suksesshme të N ertila Kokës sa mire eshte

Për herë të parë në ekran, njihuni me vajzën e suksesshme të N ertila Kokës sa mire eshte

Pasditen e sotme në “Rudina” në Tv Klan, ishte e ftuar një artiste të re në tregun muzikor, por që…

4 days ago
Hoqi kr yqin nga Katedralja e Shkodrës, Ca pital T i ka punët keq, përballet me atë që nuk e mendoi

Hoqi kr yqin nga Katedralja e Shkodrës, Ca pital T i ka punët keq, përballet me atë që nuk e mendoi

Para 1 jave Capital T publikoi videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por vetëm ditën e djeshme njerëzit vunë…

4 days ago
Pse nuk flet askush për Fa tmir Mediun, si i dha për 8 vite pagë E li Farës si “Drejtore” në 2 ministri; dhe për 65 udhëtime sëbashku në SHBA-BE

Pse nuk flet askush për Fa tmir Mediun, si i dha për 8 vite pagë E li Farës si “Drejtore” në 2 ministri; dhe për 65 udhëtime sëbashku në SHBA-BE

Një tjetër zu.ll.um, është bërë nga der.dimeni i pask.rupullt Fatmir Mediu, me fondet pub.like në vitet e pu.shtetit 2005-2013, lidhur…

4 days ago