Categories: Lifestyle

Daja milioner avokat mash tron shqiptaret: E lsa Lila nuk eshte liruar nga bu rgu, ja mi steri qe po fshihet

Daja i Elsa Lilës, avokati Saimir Visha pak ditë më parë gëzojë shqiptarët me lajmin se mbesa e saj është li ruar nga bu rgu.

Pasi shprehu mllefin me paragjy kuesit, ai publikoi një foto me Elsën në profilin e tij në facebook ku shkruante me ironi: Qesh mirë kush qesh i fundit!

Reagimet e ndjekësve ishin në masë në këtë postim, por kishte edhe të tjerë që e aku zonin se ky nuk është një lajm i vërtetë.

Pak orë pasi e kishte postuar, Saimir Vishaj ka zhd ukur nga profili i tij foton me mbesën, Elsa Lilën.

Akoma nuk dihet çfraë fshihet pas këtij veprimi mi sterioz. Po t’i hidhni një sy profilit në rrjetin social të Saimir Vishës, fotoja e tij me mbesën Elsa Lila nuk është më.

Javorja

Recent Posts

Kjo eshte arsyeja perse personat qe vu ajne nga ky p roblem duhet te konsumojne 1 banane ne dite

Kjo eshte arsyeja perse personat qe vu ajne nga ky p roblem duhet te konsumojne 1 banane ne dite

Bananet janë një nga frutat më të shëndetshme. Ato janë të pasura me fibra, vitamina…

2 hours ago
Nese b oja e flokeve mbetet ne le kure nuk duhet te merakoseni, e largoni lehte me kete perberes

Nese b oja e flokeve mbetet ne le kure nuk duhet te merakoseni, e largoni lehte me kete perberes

Nëse lyeni flokët vetë ose të dikujt tjetër, sado të kujdeseni, mund të përfundoni me…

2 hours ago
Menyra me e mire eshte me u je apo pa uje per te pire il açet? Ekspertet japin pergjigjen perfundimtare

Menyra me e mire eshte me u je apo pa uje per te pire il açet? Ekspertet japin pergjigjen perfundimtare

A gë lltisni ndonjëherë il açe pa ujë? Nëse po, nuk jeni vetëm. Shumë njerëz…

2 hours ago
Njihuni me gruan milio nere me 14 fëmijë, puna që bën ajo do ju lërë pa me nd/VIDEO

Njihuni me gruan milio nere me 14 fëmijë, puna që bën ajo do ju lërë pa me nd/VIDEO

E nisi thjesht si një dëshirë për të siguruar të ardhura për fëmijët e saj,…

2 hours ago
Ra në dashuri me ref ugjaten ukrainase që strehuan në shtëpi, babai i dy fëmijëve b raktis gruan dhe largohet me 22 vjecaren

Ra në dashuri me ref ugjaten ukrainase që strehuan në shtëpi, babai i dy fëmijëve b raktis gruan dhe largohet me 22 vjecaren

Emigrimi masiv i popullit ukrainas për shkak të l uftës, duket se ka ndryshuar rrënjësisht…

2 hours ago
Njihuni me fsh atin në Shqipëri ku flitet gre qisht, banorët marrin dhe pension marramëndës nga Greqia

Njihuni me fsh atin në Shqipëri ku flitet gre qisht, banorët marrin dhe pension marramëndës nga Greqia

Njihuni me fshatin në Shqipëri ku flitet greqisht, banorët marrin dhe pension nga Greqia? Në…

2 hours ago