Home Kuriozitete Dëgjoi zhurma të forta në tavanin e dhomës së saj, adoleshentja tmerr...

Dëgjoi zhurma të forta në tavanin e dhomës së saj, adoleshentja tmerr ohet nga zbulimi

236

Dëgjoi zhurma të forta në tavanin e dhomës së saj, adoleshentja tme rrohet nga zbulimi

Fotografoni skenën: jeni duke u ftohtë në dhomën tuaj të gjumit, duke menduar biznesin tuaj, kur papritmas dëgjoni disa tinguj të çuditshëm që vijnë nga papafingo juaj.Një adoleshente australiane ka ndarë një ngjarje të pazakontë në shtëpinë e saj.Teksa ajo ishte shtrirë për të fjetur, papritmas dëgjoi disa zhurma që vinin nga sipër tavanit të shtëpisë.

Zhane Blaxland, nga Brisbane, së pari zbuloi kthetrat e përindëshit të vogël, që arriti të hapë një vrimë në tavanin e saj, megjithëse ajo tashmë e dinte që ai jetonte atje, sepse e dëgjonte vazhdimishtAjo e ndau videon në TikTok, ku pati shumë komente dhe reagime. Disa u shprehën se kjo është një gjë e zakonshme nëpër shtëpitë australiane.

Previous articleNuk e keni ditur ? Vetëm duke përdorur sodën e bukës në këtë mënyrë, lëkura juaj do të duket sikur të ishit 20 vjec
Next articleMos u mendoni 2 herë, largojeni sa më shpejt nga shtëpia këtë produkt vd.ekjepr.urës