Home Kuriozitete Dhëndri priste nusen në kishë, por kur i ngre vellon zbulon të...

Dhëndri priste nusen në kishë, por kur i ngre vellon zbulon të “vërtetèn e frik shmè”

28

Duhej të ishte dita më e bukur e jetës së tij dhe me surpriza të paharrueshme, pasi ishte duke pritur në shkallët e kishës të dashurën e tij me të cilën do të lidhte martesën.

E në fakt këtë ditë ky dhëndër nga Kreta do ta mbaj vërtetë në kujtesë, pasi ishin shokët e tij të cilët u kujdesën mirë për çdo detaj…

Ata kishin menduar një shaka që i bëri të gjithë të qeshin me zë, pasi njëri prej tyre ishte veshur me fustan nusërie, e ndërsa Dhimitris Stellas po priste të zbulonte vellon e të dashurës, përballet me fytyrën e një mashkulli.

Në fillim ai ka mbetur pa fjalë dhe i hutuar, por shpejt e kuptoi që ishte një shaka, duke shpërthyer në të qeshura së bashku me gjithë të ftuarit.

Duket një ide interesante për t’ua bërë miqve tuaj apo jo?!

Previous articleTë gjithë e keni parë këtë lule, por asnjëri nuk e dini se ajo bën mrekulli
Next articleKjo është receta natyrale për pastrimin e mùshkèrivè