Categories: Kuriozitete

Dikush do perpiqet tju beje nje prapaskene/ Astrologia M eri paralajmeron kete shenje horoskopi

MBROJTJE SINESTIMATIKE

Kujtime dhe trauma nga e kaluara do rikthehen ne jeten familjare dhe ne nje ceshtje thellesisht personale. Si nje goxhde qe goditet vazhdimisht dhe te dhemb ne nje vend delikat. Le te rezistojme ndaj dhimbjes dhe te mos e lejojme te na pengojne zhvillimin

Dashi

Nje ceshtje familjare e se kaluares do ju detyroj te jeni pak te permbajtur dhe te frikesuar perball rrethanave te reja te krijuara sidomos ne ceshtjet shendetesore

Demi

Sot mund te kuptoni apo te zbuloni qe dikush i afert ju ka mashtruar ne lidhje me fjalet e bukura apo premtimet qe ju ka bere Nje prapaskene kunder nuk eshte eshte me forte se cka qene por ju e keni pesuar nje here dhe tani keni me frike

Binjaket

Nje bilanc qe do beni sot ne lidhje me dashurine e vertete te shoqerise apo te njohurve dhe aspektit ekonomik se sa interes ju kane ,do rezultoj qe ju do medoni se nuk ju duan vertete

Gaforrja

Per ju ka nje shkeputje jo te mire ne diten e sotme nga kenaqesia e pushtetit apo e fames Do ndjeheni te vetmuar apo ne disa raste do keni nevoj te mbroni veten tuaj nga nje traume me e madhe

Luani

Ju do ta shikoni me me optimizem nje pengese apo nje problem shpirteror keto dite Motoja juaj do jete qe tashme askush nuk mund tju lendoj me shume se sa ju kane lenduar

Virgjeresha

Cdo pasiguri dhe manipulim ne ndjenje qe ju ka ndodhur ne te kaluaren tuaj do rikthehet sikur po ndodh tani dhe kjo do ju beje te silleni shume cuditshem dhe te bini ne melankoli Kjo do ishte gabim nga ana juaj

Peshorja

Shume shume nje gabim i partnerit tuaj ne cif apo nje bashkepuntori do ju hedh ne dyshime se mos i ngjan ishit tuaj apo dikujt qe ju ka bere vertet te vuani

Akrepi

Cdo impuls qe lidhet me nje hapje te re apo nje ndryshim strategjie ne lidhje me punen do jete i maskuar me nje buzeqeshje qe fhsheh nje tirshtim nga nja traume apo deshtim i se kaluares Kujdes ne planin erotik dhe shpirteror dikush perpiqet ju bej te vuani perseri

Shigjetari

Po duket sikur po shkeputeni nga nje lidhje e vecante dhe kjo pasi vete e keni tepruar me egoizmin tuaj Tashme e keni kuptuar qe e keni kaluar kufirin e lejueshem per ta bere dike te largohet edhe pse nuk do donit

Bricjapi

Nuk duhet te silleni ftohte me njerzit e afert kete periudhe Pasi ata mund te kene nje problem qe e vuajne ne heshtje dhe sjellja juaj e tepruar mund ti lendoj

Ujori

Ka gjithmone nje gjetje te re per ju per te mposhtur rutinen apo nje pune qe ju duket tashme e vjeteruar Por ky fillim i ri mund te mbart shqetesimin qe pas disa kohesh te kthehet perseri ne nje gje te vjeter

Peshqit

Ju duhet nje partner ne shenjen e Dashit qe tju ringrej ne lidhje me forcen ekonomike apo me energjine e fitimit e te shpenzimit ne menyren me te bukur

Javorja

Recent Posts

Astrologia M eri Shehu bën parashikimin e madh për këtë shenjë: Keni një ditë për t’u mbajtur mend përpara!

Astrologia M eri Shehu bën parashikimin e madh për këtë shenjë: Keni një ditë për t’u mbajtur mend përpara!

Dashi Dita në vazhdim duhet të jetë e shkëlqyer. Ju prireni të punoni me një…

2 hours ago
Horoskopi i detajuar i muajit TETOR/ Keto jane 4 shenjat me te favorizuara te ketij muaji qe po vjen

Horoskopi i detajuar i muajit TETOR/ Keto jane 4 shenjat me te favorizuara te ketij muaji qe po vjen

Dashi Dashuria: Në javën e parë të tetorit ka një rikuperim për dashurinë dhe horoskopi…

2 hours ago
E mbani mend bukuroshen tek “Makina e m emories”? Nuk do e besoni cfarë ka ndodhur me të sot

E mbani mend bukuroshen tek “Makina e m emories”? Nuk do e besoni cfarë ka ndodhur me të sot

Kënga e fams hme ‘Makina e memories’ e Ardit Gjebreas, e cila dëgjohet akoma dhe…

2 hours ago
Horoskopi për ditën e hënë, 27 shtator 2021

Horoskopi për ditën e hënë, 27 shtator 2021

Dashi Bëjani qefin vetes këtë ditë të parë të javës. Dilni, argëtohuni sepse mbrëmja rezervon…

2 hours ago
Sh trenjtohen qiratë e shtëpive në Ti ranë, këto janë zonat më të lira

Sh trenjtohen qiratë e shtëpive në Ti ranë, këto janë zonat më të lira

Me afrimin e nisjes së vitit të ri akademik, studentët fillojnë edhe kërkimet për shtëpi…

2 hours ago
P irja në këtë mënyrë e u jit do t’iu bëj juve të largoni kilet e tepërta: Rezultatet do t’iu bëjnë që të mos keni

P irja në këtë mënyrë e u jit do t’iu bëj juve të largoni kilet e tepërta: Rezultatet do t’iu bëjnë që të mos keni

Nëse dëshironi të hu mbni peshë, shtimi i më shumë ujit të pijshëm në dietën…

2 hours ago