Home Tech Disa “hile“ të papara që mund t’i bëni me cel ularin tuaj...

Disa “hile“ të papara që mund t’i bëni me cel ularin tuaj dhe nuk i dinit/VIDEO

235

Celulari ynë është bërë një mjet super i nevojshëm për jetën tonë.

Ne e marrim atë kudo dhe për të thënë të vërtetën, është shumë më tepër sesa një celular për të dërguar dhe marrë mesazhe shkrusn meganews.al.

Aktualisht ka kaq shumë karakteristika, aplikime dhe është pothuajse aq i mirë sa një aparat fotografik profesional kur bëhet fjalë për kapjen e momenteve të paharrueshme.

Por a e dini se ka shumë hile dhe funksione për të cilat mijëra njerëz nuk janë në dijeni?

Mos u shqetëso, bëhu ekspert pasi të shikosh këtë video interesante:

Previous article5 sh enja e heshtura që tregojnë se keni di abet por nuk e dini
Next articleJavë e ftohtë me temperatura të ulëta, H akil O smani tregon ndryshimin e madh të motit në ditët në vijim