Categories: Kuriozitete

Do ju mbushen xhepat plot/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit me fat me parate per muajin Tetor

E díni se këto cílësòhen si 3 shènjat më të mira të zòdíakùt, jeta e të cílëve do të ndrýshòjë në tetor.

Lèxòni në këtë artíkull nëse është edhe shènja juaj për të mèsùar nëse jèni duke prítùr për ndrýshímín e madh që po vjèn.

Në tetor mírèsí vjèn për dashët dhe uníversí ju pyet nèse jèni lòdhùr nga ngùtjá dhe nxítími i páfùnd.

E tèra çfarë ju dùhet të bèni është të híqní të gjitha pròblèmet nga koka juaj dhe të nísní të jètòni me një tjetër stíl të jetës.

E çùdítshme, por është e vèrtetë: çfarëdo që të mèndòni, me sígùri do të bèhet e vèrtètë.

Ndòshta nuk e keni kùptùar se çfarë dòni të bèni por gjèja e parë që dùhet të bèni është të ndrýshòni veten. Gjíthçka që do të ndòdhè në jetën tuaj do t’ju sjèllë dòbí.

Mùnd të jèni të sùksèsshëm në çdo fushë, pávárësisht se çfarë jèni duke bèrë aktualisht.

Ju gjítháshtu do të keni një mòment shumë të mirë në jetë për sa i përkèt çèshtjes së një ngrítjè shumë të shpèjtë në fùshën e të ardhùráve.

Keni një fát të mrèkùllùèshëm në tetor ju gafore sepse ju mbíjètuát dhe përjètùat shumë, por pèrfùndímisht do të fíllòni të ngríhèni sa më shumë drèjt të ardhmes tuaj.

Nëse deri më sòt nuk e kíshít një punë, tashmë do ju jèpen shumë të tilla dhe mùndèsi më të mëdha.

Miqtë tuaj mùnd t’ju ndíhmòjnë të gjèni një pròfèsíon të ri.

Gèzímet dhe sùrprízat e vogla nga familja dhe miqtë do t’ju ndíhmòjnë të rimbùshní emocionet tuaja të bùkùra.

Do të víjë një bègáti e mirë në jètën tuaj që do t’ju shpèrblèjë me një shumë të kònsíderùèshme párásh.

Juve që kèni líndùr nën shènjën e peshqve, ju dùket se gjërát nuk po shkòjnè mirë.

Ju po ímágjínoni sikur jeta ka ngècùr dhe gjíthçka nuk po shkòn sipás pláneve që kíshít bèrë.

Ju kèni pròvùar shumë, por për fát të kèq nuk kèni márrë rèzùltatet që kèni dashur.

Epo, tashmë mèsòjeni se Tetori është mùaji juaj.

Bùzëqèshjet e mëdha do t’ju kènaqín deri në fùnd të vitit.

Lùmtùria, dáshùria dhe e mira e përbáshkèt do të jetë rrèth jush.

Mòs hárròni të fálëndèroni të dashùrit tuaj për kùjdesín dhe vèmèndjen e tyre sepse ata janë çèlësi i sùksèsít të lùmtùrisë tuaj dhe të kríjímit të së ardhmes pèrfèkte.

Javorja

Recent Posts

Do te filloni 1 jete te re jashte vendit/ Astrologia Me ri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Do te filloni 1 jete te re jashte vendit/ Astrologia Me ri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Yjësia është e madhe dhe nga yjet víjnë páráshíkime të shumta, por atë qe do…

14 seconds ago
Ushqimet që e ulin temperaturën më shpejt se një t abletë

Ushqimet që e ulin temperaturën më shpejt se një t abletë

Ju ndoshta keni dëgjuar për mbështjellëset e rakisë, por ekspertët këshillojnë që alkooli nuk duhet…

2 mins ago
Dëshironi që mos të blini më i l’açe? Atëherë rrisni këto 3 vazo me lule në shtëpinë tuaj

Dëshironi që mos të blini më i l’açe? Atëherë rrisni këto 3 vazo me lule në shtëpinë tuaj

Të kesh ‘il açe medicinale’ që rriten në aneksin apo ballkonin e shtëpisë suaj do…

3 mins ago
E pab esueshme, por e vërtetë, qyteti shqiptar mes 7 qyteteve më të bukur në Evropë

E pab esueshme, por e vërtetë, qyteti shqiptar mes 7 qyteteve më të bukur në Evropë

Nga Azia e largët vijnë lajme të mira për Shqipërinë. Ato nuk janë më pak…

6 mins ago
Horoskopi ditor, e mërkurë 27 tetor 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 27 tetor 2021

Dashi Sot jeni shumë nevrikë dhe të padurueshëm. Merreni ditën ashtu siç vjen dhe mos…

7 mins ago
Studimi i fundit, ekspertët : Ja përse deri më sot e keni ngrënë g abim mjaltin, cfarë duhet që të

Studimi i fundit, ekspertët : Ja përse deri më sot e keni ngrënë g abim mjaltin, cfarë duhet që të

Të gjitha këshillat e ekspertëve për konsumin e mjaltit. Këtë ndoshta nuk e dinit, por…

8 mins ago