Home Uncategorized Do kthehet në Shqipëri të bëhet ministre, flet Bleona Qerreti: Unë dua...

Do kthehet në Shqipëri të bëhet ministre, flet Bleona Qerreti: Unë dua të zgjohem vonë dhe dua…

80
HyperFocal: 0

Pas përfshirjes së këngëtares shqiptare Bleona Qereti në fushatën e presidentit në detyrë të SHBA Donald Trump, në disa media është aluduar për një rikthim të këngëtares në atdhe.

Janë bio”/ Bleona Qerreti u nxjerr të 'palarat' VIP-ve shqiptarë (Foto) -  Lifestyle

Sipas mediave, Bleona Qereti do të kthehej në Tiranë për të hyrë në politikë dhe për t’u bërë ministre, por kjo është mohuar mbrëmjen e djeshme nga këngëtarja.

Ajo tha në Ora News se do të vazhdojë të qëndrojë në SHBA dhe se nuk ka aspirata politike.

“Unë nuk ka aspirata politike. Shumë njerëz kanë aluduar meqë janë zgjedhjet, do të kthehem në Shqipëri për 6 muaj që të bëhem ministre. Dihet tashmë që unë çohem shumë vonë nga gjumi dhe nuk mund të kem një punë 9 me 5.

Previous articlePse tèntojnë të vrásin vètèn të infèktùarit me Covid? Mjèkèt tregojnë arsyet
Next articleE sigurt, do ju ndodhë deri të premten! Meri nxjerr parashikimin bòmbë të fatit