Home Uncategorized Do ndodhi nga 29 e 31 tetor! Urgjènt Zgjidhni Numrin, Zbulo Mesazhin...

Do ndodhi nga 29 e 31 tetor! Urgjènt Zgjidhni Numrin, Zbulo Mesazhin Engjëllor

103

Për njerëzit e mirë ndodhin mrekùlli çdo ditë. Sa më shumë të besojmë, aq më e bukur dhe e begatë do të jetë jeta jonë, ndáj dhe shumica prej nesh beson tek fòrca e engjëjve.

Të tjerët besojnë se mrekùllitë ndodhin, ndërsa ka shumë nga ata që besojnë se shumë shpejt jeta e tyre do të mbushet plot me mirësi.

Engjëjt na shohin nga lart dhe gjithnjë na japin shenjat apo këshillat që ne duhet të ndjèkim dhe për këtë ju flet edhe testi i sotëm.

Çfarë është ky test?

Tetori do edhe pak ditë që të mbáròjë, por ju me çdo kusht duhet që të zbatoni këto këshilla engjëllore që do t’ju vijnë nga qíelli për të përmirësuar jetën tuaj.

Si ta bëni këtë test?

Shikoni në imazh dhe aty do të jenë disa numra. Ju tregohuni shumë të zgjuar dhe zgjidhni njërin prej numrave që ju pëlqen më shumë. Më pas do të lësoni mesazhin tuaj. A jeni gati tashmë?

Numri 11:

Në këtë moment je duke bërë diçka që po e bën kùndër dëshirës tënde. Engjëjt të këshillojnë që deri në fùnd të tetorit të híqni dorë nga gjërat që i bëni pa qejf.

nëse ju do të vazhdoni, atëherë e ardhmja juaj nuk do të jetë aspak e bukur sepse ju do të ngècni në një pikë ku do t’ju shtohet strèsi dhe deprèsíoni, por nëse híqni dorë në kohë do të gjeni lumturinë.

Numri 22:

Tregohu mirënjohës ndáj Universit dhe dëshira jote do të të plotësohet. Ky është mesazhi për numrin që ti zgjodhe dhe kjo do të thotë se deri në datën e fùndit të muajit tetor duhet të bësh vetëm mirësi.

Tregoju dashuri familjarëve, bëj ndonjë dhuratë të çmùar apo ndihmo dikë që ka shumë nèvòjë për ty. Janë vetëm 3 ditë dhe më pas do të shohësh që një dritë e madhe do të të vijë përballë. Ajo do të jetë plotësimi i ëndrrave të tua.

Numri 33:

Pèrpíquni edhe pak më shumë, tregoni edhe pak më shumë motivim për të realizuar ëndrrën tënde.

Je në një pikë që ke treguar shumë dùrim dhe pèrpjèkje për të bërë realitet ëndrrën tënde, por janë edhe tri ditë të mbètùra nga tetori që ti duhet të vazhdosh të ndjèkësh planet që ke bërë.

I gjithë muaji nëntor do të jetë i bekuar për ty sepse ke fatin e mbarë në krah dhe për të gjitha ato që po motivohesh dhe po planifikon në jetë do të të kthehen në realitet.

Numri 44:

Ti duhet ti hapësh derën diçkaje të re në jetën tënde. Kjo do të thotë se brenda 3 ditëve edhe pse të dukjen pak, ato janë të mjáftueshme për të ndrýshuar diçka pozitive në jetën tënde.

Gjëja e parë është që këto tre ditë të rrish afër vetëm me familjarët e tu dhe me njerëzit e zèmrès në mënyrë që nëntori mos të të gjejë me ndonjë energji nègátive të disa personave që nuk ju kanë me sy të mirë.

Numri 55:

Këto 3 ditët e fùndit të tetorit ke fatin në krah dhe do ta kesh deri në fùnd të vitit 2020. Ndáj, fillo dhe planifiko jetën tënde, madje mùnd edhe tia nisësh nga zero.

krijo një listë ëndrrash, dëshirash, planesh, pásíonesh dhe udhëtimesh dhe kërkoja me qetësi dhe shumë besim Universit, pasi me mbështetjen kaq të madhe të fatit që ke, shumica e ëndrrave do t’ju plotësohen.

Numri 66:

Prísni edhe pak pasi gjithçka është ën rrugën e duhur. Ju duhet që të shprehni qartë në lutjet tuaja për dëshirat tuaja dhe për këto 3 ditët e fùndit të muajit tetor ju duhet të jeni të qartë për ato që i kërkoni Universit.

Gjithçka po planifikohet që e ardhmja juaj të jetë e qetë, e shëndetshme dhe plot pásùri, por duhet pak, por vetëm pak dùrim.

Numri 77:

A jeni gati! Pas 3 ditësh do të merrni një dhuratë gjigante nga Universi. Epo, ja më në fùnd gjithçka do të ndodhë në mënyrën më të mirë të mùndshme.

Për 3 ditë rresht për ju do të planifikohet një energji shumë e fòrtë pozitive që do të ndíkojë në jetën tuaj. Shëndeti, financat dhe një pásíon i madh ndjenjash do të vijnë për ju dhe kjo do të jetë mbýllja më spektakolare e muajit tetor.

Numri 88:

Shumë mùndësi i ofron Universi njerëzve, por ju deri tani dukeni si e fjetur. Duhet të zgjoheni dhe të kërkoni mùndësitë tuaja. Ju mjáftoheni me shumë pak dhe deri tani keni treguar se jeni një person i thjeshtë.

Ka ardhur koha që të mësoni kush jeni. Ju jeni një person i mrekullueshëm, i adhurueshëm dhe një lider ndáj bòll u mjáftove me “thèrríme”.

Ke 3 ditë kohë të bësh një listë dëshirash, pasi Universi është gatit ë ti plotësojë.

Numri 99:

Ju në këto momente të jetës tuaj keni nèvòjë për më shumë dashuri. Ju mendoni se keni mbètur vetëm në këtë jetë dhe askush nuk do t’ia dijë për ju, por gábòheni.

Për ju në 3 ditët e ardhme do të shfáqen shánse të ëmbla dhe njerëz që do t’ju dhurojnë shumë emocione, por është në dorën tuaj të zgjidhni atë gjysmën e zèmrès që ju mùngòn.

Numri 00:

Një rrugë e ndritshme po línd në jetën tuaj! Ju keni pásùr shumë dýshime nëse jeta juaj po ecën kèq dhe nëse keni hùmbur rrugën, por janë engjëjt që mendojnë për këtë.

Ndáj dhe ti duhet të jesh shumë i/e vëmendshme këto 3 ditët e fùndit të tetorit për të parë shenjat që ju vijnë nga qíelli.

Universi i ka idetë e qarta se si duhet të vazhdosh që e ardhmja juaj të jetë e begatë, ndáj dhe hidhni hapat vetëm tek shenjat që do të të shfaqen.

Previous articleSi pastrohet shtëpia nga “mágjía e zèzè”! Funksionon po e bëre kështu…
Next articleKapni Fatin! Fatsjellësi zbulon fatin që do prèkesh në të ardhmen