Home Kuriozitete Do te merrni 1 shume te mire lekesh/ Keto jane 2 shenjat...

Do te merrni 1 shume te mire lekesh/ Keto jane 2 shenjat e bekuara te h oroskopit kete jave

3

Dashi-Gjatë këtyre shtatë ditëve, ju mund të keni mundësi të papritura për të ardhura më të mira, fitime më të mira (nëse prodhoni ose shisni diçka). Do të jetë një kohë e favorshme për veprim aktiv në shumë drejtime.

Demi-Gjatë këtyre shtatë ditëve, ankthi ose tensioni më serioz mund të lindë në familjen tuaj për shkak të shpenzimeve financiare, dokumenteve të lidhura me para, etj. Një shpenzim i papritur ose një problem tjetër monetar mund të lindë, i cili gjithashtu mund të jetë shkaku i një mosmarrëveshjeje të pakëndshme.

Binjakët-Do të përjetoni një humbje të papritur financiare ose do të harroni diçka të rëndësishme të tilla si një dokument.

Gaforrja-Java nuk do të jetë një nga javët tuaja më të suksesshme për punë ose biznes, prandaj jini sa më të përqendruar dhe ekzekutiv.

Luani-Gjatë javës nga 28 qershori deri më 4 korrik do të keni më shumë shpenzime ose angazhime me para, dokumente, pagesa të faturave të shërbimeve, taksa dhe më shumë.

Virgjëresha-Financiarisht, java do të shkojë sipas pritjeve tuaja. Do të ketë biseda familjare në lidhje me paratë ose veprime specifike për të ndërmarrë për të stabilizuar financat e familjes suaj. Gjatë javës, buxheti i familjes suaj ndoshta do të marrë para nga një pagë ose burim tjetër.

Peshorja-Mund të ketë një mundësi për një aktivitet të ri, një punë të re, etj. Këtë javë do të kërkoni mënyra interesante për të lumtur të dashurit pranë jush. Do të jeni bujar dhe të dobishëm financiarisht sipas buxhetit tuaj.

Akrepi-Java mund t’ju befasojë me një blerje ose dhuratë të re. Djemtë dhe vajzat e Akrepit do të kenë mundësi zhvillimi. Ju do të keni një vizion më të qartë për të ardhmen tuaj, atë që dëshironi dhe atë që mund të arrini në të vërtetë.

Shigjetari-Nëse keni planifikuar një udhëtim këtë javë, sigurohuni që jeni mirë financiarisht për ndonjë situatë të papritur, ose që të gjitha dokumentet e rëndësishme janë me ju. Nëse prisni para nga një qytet tjetër mund të habiteni nga diçka.

Bricjapi-Këtë javë do të flisni me miqtë për mundësi të ndryshme për punë shtesë, biznes dhe më shumë.

Ujori-Ujorit do të investojnë shumë energji në zgjidhjen e problemeve të ndryshme që i shqetësojnë drejtpërdrejt ose që lidhen me financat.

Peshqit-Kjo është veçanërisht e vërtetë për ata prej jush që prodhojnë, shesin, merren me art ose tregti. Gjatë kësaj jave do të keni kontakte me një qeveri, bankë, institucion tatimor ose ligjor për çështje që lidhen kryesisht me çështjet tuaja familjare.

Previous articleI tha v ajzes qe donte se jetonte në rrugë, reagimi i saj po bën “n amin” në rrjet
Next articleDuhet te prisni deri ne daten 1 Korrik/ Astrologu P aolo F ox paralajmeron kete shenje horoskopi