Home Uncategorized Doli në televizor të gjentë burrë, por e hoqën nga emisioni/ Kjo...

Doli në televizor të gjentë burrë, por e hoqën nga emisioni/ Kjo është historia e hidhur e Shqipes, ka pasur jetë të vështirë…

60

Doli në televizor të gjentë burrë, por e hoqën nga emisioni/ Kjo është historia e hidhur e Shqipes, ka pasur jetë të vështirë…

Shqipe Hysenaj është 28-vjeçarja e lindur në Zvicër, e cila po bën shumë bujë me pjesëmarrjen e saj në programin e njohjeve “Përputhen”.

Vajza, e cila në jetën e saj merret me programet e fëmijëve parashkollorë, ka shfaqur një anë r ebe lizmi në emision.

Por Shqipe Hysenaj është një nga vajzat që ka pasur shumë komente dhe reagime negative nga komentuesit në rrjetet sociale, dhe për këtë arsye, në një status të gjatë në “Instastory” ajo më parë shkruante:

“Nuk jam një femër që ndërmarr me lehtësi një marr ë dhënie. Unë kurrë nuk kam zgjedhur një person që ka hequr dorë nga përpjekja e parë. Mbase e kam ek zag jeruar në disa raste… kam mbyllur dyert e hyrjes duke i përplasur me pohime që nuk më pëlqenin. Unë di të jem e ëmbël dhe në të njëjtën kohë di të jem unë. Kam gërthitur mjaft, nuk mundem më, por kam qëndruar gjithmonë aty gjatë gjithë kohës pa lëvizur një hap. Ndoshta nuk jam ajo që një mashkull do të dëshironte përkrah tij. Unë nuk ndjek askënd, është e vërtetë, por di të qëndroj. Dhe pavarësisht gjithçkaje, nëse do të isha një burrë unë do të isha gruaja ime ideale!

I ftuar në “Shqipëria Live”, ai tha se do ta veçonte si gabim faktin që kishte shpenzuar 10 milionë në natë në një club.

Pyetjes se si i siguronte kaq shumë para një djalë si ai në të 20-at, u shpreh se ka lëvizur jashtë vendit që adoleshent dhe paratë i merrte edhe nga i ati. Por njohja e saj me Andin nuk është çudi të vazhdojë jashtë “Pëputhen”, pasi dje Shqipe u përjashtua nga programi për reagimet e saj h omof ob ike.

Andi nuk u shpreh dakord me largimin e Shqipes, duke thënë se vajzat, opinionisti Arjan Konomi, Ana, e kanë bul liz uar me fjalët e tyre Shqipen.

“Për sa i përket pjesës së Shqipes, unë e kam deklaruar që kam mb rojtur vajzën në momentin që ka të drejtë. Në momentin që është shprehur Tea rëndë ndaj Shqipes, unë mbajta anën e Shqipes. Ndërsa në këtë rast do të mbaj anën e Teas në thonjëza. Ajo më ka thënë që është myslimane, prandaj mendon që ka thënë ashtu për Gracianon. Ajo e kishte parë Tean duke vje llë jashtë. Edhe sikur kjo të jetë e vërtetë, ajo është shprehur gabim, sepse ka përdorur terma të gabuara. Përderisa u përdor dhe më parë fjala bul lizëm. Unë kam shkruar diçka që do të më pëlqente ta lexoja. Arjani ka thënë këtu, ke nevojë për ilaçe, e degj ene ruar, Tea ka thënë, vetëm femër s’je, urith, Graciano ka thënë, in jor ante. Dua të them këtë që Shqipja është shprehur shumë gabim, ndodh që personi të dalë nga vetja. Çdo medalje ka dy anë, Shipja vendosi të tregojë anën neg ative”, tha Andi

Previous article“Po jua punojnë pa e ditur ju”, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi
Next articleSi e Mbani Filxhanin kafes? Ajo Zbulon Diçka Interesante për ju