Home Uncategorized Doli të kërkonte punë dhe nuk u pa më/ Flet shoqja e...

Doli të kërkonte punë dhe nuk u pa më/ Flet shoqja e 19-vjecares shqiptare: U nda nga i dashuri dhe ai e…

155

Doli të kërkonte punë dhe nuk u pa më/ Flet shoqja e 19-vjecares shqiptare: U nda nga i dashuri dhe ai e…

Familjarët e 19-vjeçares vazhdojnë të jetojnë në an kth pasi vajza e tyre prej 16 tetorit rezulton e zh dukur.19-vjeçarja shqiptare Artemisa Vasili prej 8 ditësh rezulton e zh duku r dhe se që prej asaj dite nuk ka asnjë she një për të.
Mbrëmjen e djes hme zh du kja e 19-vjeçares është trajtuar në emisionin ‘Fos sto tounel’. Në lidhje ’live’ janë pyetur të afërmit që kanë pasur kontakte me Artemisën, por edhe persona të cilët dyshohen se e kishin parë për herë ditët e fundit.
Në emision kontaktuar disa banorë të Alexandroupolis, të cilët shpreheshin se kishin parë një vajzë me karakteristika të përbashkta, e cila flinte në një stol afër një hoteli.

Bëhet me dije se telefoni i saj është fikur në orën 18:10 ditën që ka ikur dhe se që atëhere nuk është hapur më.
Ndërkaq, në emision ka folur edhe shoqja e ngushtë e Artemisës. Ajo u shpreh se 19-vjeçarja ishte e mërzitur që u nda nga i dashuri.
“I dashuri i saj e bl lokoi atë në Facebook dhe nuk donte që ata të vazhdonin më. Kjo e shqetësoi atë. Por në një masë të tillë, të zh duk et? Kjo na befason të gjithëve. Duhet të ketë ndodhur diçka tjetër… “ tha ajo.
Ndërsa vëllai i 19-vjeçares Aris Vasilis i bëri thirrje të gjithë qytetarëve që kanë informacion të ndihmojnë që të gjejnë motrën.

Previous articlePrindërit martojnë me njëri-tjetrin motër e vëlla 6-vjeçar, arsyeja do iu habisë
Next articleTe pakten 1 nga keto lule duhet qe ta keni me patjeter ne shtepi, ju pastron ajrin dhe ju gjalleron mushkerite