Home Uncategorized Dy bashkëshortet më fantastike të Horoskopit

Dy bashkëshortet më fantastike të Horoskopit

110

Gaforrja: Gaforrja kryeson listën si bashkëshortja më e mirë në krahasim me të gjitha shenjat e tjera të horoskopit. Është shumë e vështirë të bindësh një gaforre për martesë por nëse diçka e tillë ndodh, mashkulli duhet të jetë ndër më fatlumët. Femrat gaforre kujdesen dhe i falin shumë dashuri bashkëshortit të tyre. Nga ana tjetër ato kujdesen në mënyrë të përkryer për fëmijët dhe për familjen si dhe janë shumë të zonjat edhe në punë, pasi kanë intuitë dhe inteligjencë.

Bricjapi: Femrat e shenjës së Bricjapit e dinë recetën e lumturisë familjare. Ato mendohen gjatë para se të zgjedhin bashkëshortin e tyre por kur lidhin martesën ato janë shumë besnike dhe e konsiderojnë atë “deri në fund të jetës”. Prandaj bashkëshortët e femrave të shenjës së Bricjapit duhet të ndihen shumë me fat dhe nuk duhet të kenë frikë nga tradhtitë. Nga ana tjetër femrat e shenjës së Bricjapit janë shumë të kujdesshme dhe janë menaxhere shumë të mira të familjes.

Previous articleMezi prisnin të bëheshin me djalë, por të voglit ia morën jetën mjekët se bënë një gabim/ Nëna që i qëndroi të koka derisa sa dha shpirt rrëqeth: Dua t’i them më fal
Next articleBien maskat! Fytyra e vërtetë e grave të çdo shenje të HOROSKOPIT