Home Kuriozitete E besoni? Shkroi emrin e djalit që donte në urban, vajzës i...

E besoni? Shkroi emrin e djalit që donte në urban, vajzës i ndodh ajo që s’e priste kurrë

154

Të lodhur nga mesazhet e vazhdueshme e mirëmbajtjes së urbanëve, kompania e Transportit Urban në Meksikë, vendosi të bëjë publik mesazhin që një vajzë e quajtur Gaby, nuk e mendoi kurrë se për shkak të deklaratës së dashurisë do merrte një paralajmërim dhe do shndërrohej në personazhin qesharak në Facebook.

“Hector të dua! Nga Gaby”, shkruante vajza në sedilje, pa e ditur se kompania do ta shndërronte në të famshme.

Menjëherë pas kësaj ata e kanë fotografuar dhe postuar rastin në rrjet për të paralajmëruar se kush do të bëjë diçka të tillë do të “fëlliqet”…

Previous articleNuk ju ka shkuar në mendje, por ky veprim do t’ju ndryshojë jetën
Next articleAta prindër që u japin telefonat fëmijëve do pen.dohen shumë kur të mesojnë çfarë u kanë shkaktuar