Home Uncategorized E fundit/ Dështon qeveria! Mbyll mësimin në auditore. Po diskutohet mbyllja e...

E fundit/ Dështon qeveria! Mbyll mësimin në auditore. Po diskutohet mbyllja e bareve në Bllok pas orës 20:00

51

“Qeveria po mendon zhvillimin e mësimit online në Universitete për një muaj. Konviktet do mbylllen, teksa po diskutohet edhe mbyllja e bareve dhe restoranteve në zonën e ish-Bllokut pas orës 22:00.”, ka bërë me dije në një deklaratë të fundit zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli.

Previous articleE saktë! Ata që Kanë Lindur në Muajin….. Janë të BEKUAR plot me Fat!
Next articleKëto janë 5 shenjat e horoskopit me FAT për vitin 2021