Home Uncategorized E fundit : Shenja më e re e Koronavirusit e cila shfaqet...

E fundit : Shenja më e re e Koronavirusit e cila shfaqet në këmbë, ja sa kohë duhet që të

147

Shenja me e re e Koronavirusit e konstatuar nga doktori i njohur dhe me fame, Dr. Esther Freeman. Shenja shfaqet vetem një javë pas ju jeni prekur, por janë vënë re edhe raste që problemi te gishtat ndodh edhe një muaj pas prekjes nga koronavirusi.

Dr. Esther Freeman tha: “Ka një nënkategori pacientësh të cilët, pasi preken nga koronavirusi, zhvillojnë një inf lamacion në gishtat e këmbëve.

Në fillim enj ten dhe skuqen, më pas marrin ngjyrë vjollcë.

Në shumicën e rasteve, kjo gjendje zgjat 2 javë dhe më pas gishtat kthehen vetë në normalitet, nuk eshte nevoja qe te nderhyni

Previous articleE bëni të gjithë këtë gabim/ Ja pse nuk ju dalin rrobat xixë nga lavatricja
Next articleViti kur keni lindur zbulon një sekret të madh për ju