Home Uncategorized E FUNDIT : Zbulohet v aksina 100 përqind efektive kundër koron avir...

E FUNDIT : Zbulohet v aksina 100 përqind efektive kundër koron avir usit

330

Vaksina e kompanisë “Moderne”, ka rezultuar të jetë 100 përqind efektive. Kështu është bërë e ditur në bazë të një lajmi të publikuar pak më parë, transmeton IndeksOnline .

Ndryshe ka kohë që po synohet gjetja e një va ksine, dhe ajo e kompanisë “Moderna”, deri më tani ka rezultuar në bazë të hulumtimeve dhe analizave të bëra si va ksina më efek tive.

Previous article5 shenjat e horoskopit që do të kenë një javë plot surpriza
Next articleDëbora e parë zbardh verilindjen, sinoptikanët: E pazakontë ajo që ndodh javën e parë të dhjetorit