Home Uncategorized E gjen ù rgjènt! Kur ju plotësohen dëshirat këtë muaj, zgjidhe fatsjellësin...

E gjen ù rgjènt! Kur ju plotësohen dëshirat këtë muaj, zgjidhe fatsjellësin tani

23

Secili prej nesh dëshiron të bèsòjë në një mrèkulli dhe një përmbùshje mágjíke të dëshirave tona më të dáshùra!

Dhe kjo është një gjë shumë e mirë, sa më shumë që bèsòni tek realizimi i dëshirave tuaja, aq më shumë ka mùndësi që dëshirat tuaja të bèhen realitet.

Të arrísh sa më shumë fat në jetë, fòrcon besimin tonë, duke ndíhmuar kështu që ëndrrat tona të bëhen realitet sa më shpèjt të jetë e mùndur.

Këto objèkte u sjellin fat të gjithë njerëzve kudo në botë dhe ndihmojnë në përmbùshjen e dëshirave që vetëm shpirti juaj i dëshiron me aq shumë kënaqësi.

Në këtë test ju do të duhet vetëm mtë zgjidhni njërin prej objekteve që mendoni se ju sjèll më shùmë fat në jetë dhe ai do t’ju rrëfejë nëse dëshira juaj plotësohet.

E pra, e shikoni sa e thjeshtë është! Po më parë mendoni një dëshirë dhe zgjidhni një nga fatsjellësit.

Më pas zbuloni nèse dëshira juaj do të reálizòhet dhe çfarë ka rezervuar fati nga Universi për ju.

Fatsjellësi i Peshkut të Kuq

Zakonisht një peshk përmbùsh tre dëshira, por për ju do të përmbùshë vetëm një dëshirë shumë të madhe.

Ajo dëshirë e madhe që keni në shpirt dhe që kërkoni përditë që t’ju plotësohet, me sígùri do të bëhet e vërtetë në këtë jetë dhe shùmë shpèjt madje.

Gjithashtu, në të ardhmen e afërt, prísni që t’ju ndodhin njohje të reja interesante që do t’ju ndihmojnë të përmírësoni gjendjen tùaj financiare. Universi e ka rezervuar këtë dhuratë madhështore enkas për ju.

Fatsjellësi i Pátkoit të Kalit

Kjo patkua mágjík prèmton përmbùshjen e dëshirave, edhe nëse kjo kërkon pak kohë.

Ju i këri kërkuar Universit një ndryshim shumë të madh në jetën tuaj dhe për këtë do të marrësh gjithçka që shpirti yt po prèt, por dùhet edhe pak dùrim në plotësimin e saj.

Mos u shqètëso, do të shpèrblèhesh plotësisht! Ky Pátkua do t’ju sjellë fat në të gjitha përpjèkjet tuaja. Mos kíni fríkë: Besoni se më e mira po vjen në jetën tuaj dhe kjo do të rezatohet që në mesin e këtij muaji të begatë.

Fatsjellësi i Katërfilit jeshil

Ky hájmáli ju premton përmbushjen e dëshirës tuaj, por në një mënyrë shumë të pazákòntë.

Gjithashtu, prísni për 7 ditë një dhùratë nga fati – diçka që ju ka mùnguar për një kohë të gjatë do të shfáqet në jetën tuaj.

Ju ëndërroni për një jetë të qetë me të dashurit tuaj, sa më afër miqve tuaj, sa më afër natyrës, sa më afër qetësisë shpirtërore dhe për këtë Universi ka bërë gati një dhuratë shumë të madhe që lidhet me familjen tuaj.

Për 365 ditët e ardhshme brenda në familjen tuaj do të hýjë vetëm lajmi i mirë si në dashuri, financa dhe në gjèndjen shëndetësore dhe juve ju dùhet vetëm të falënderoni fùqínë mádhështore të Universit.

Fatsjellësi i Llámpës së Aládinit

Epo, sipas fùqísë së llámpës mágjíke, ju keni të drejtë për TRE dëshira.

Ndáj mos ngùrroni të merrni frýmë thèllë dhe të mendoni për 3 dëshira shumë të mëdha. Gjithçka bëhet realitet. Do ju duhet të prísni vetëm pak të paktën deri në fillim të janarit, por duke vlerësuar faktin se çfarë do të hýjë në jetën tuaj, ia vlen prítja.

Previous articleGjethet e cilës bimë janë, e gjeni dot? Quhen ndryshe gjethet e trurit dhe zemrës, ja si ti përdorni për të pasur
Next articleNga e premtja në të hënë, vendi pritet të mbyllet sërish fundjavave