Home Uncategorized E gjeni dot se ku është Irma Libohova ? Po personazhet e...

E gjeni dot se ku është Irma Libohova ? Po personazhet e tjerë i njihni se cilët janë

218

Irma Libohova dhe Dashnor Diko, dy figurat e njohura të muzikës së lehtë shqiptare, kanë qenë miq që në vegjëli.

Irma ka postuar sot një foto bardhë e zi të viteve ’70 ku shihen të dy këngëtarët, pjesë e një miniansambli, veshur me veshje kombëtare dhe sigurisht shaminë e pionierit.

Por ata vazhdojnë të jenë miq edhe pas rreth gjysmë shekulli. Irma ka postuar edhe një foto të kohëve të fundit që tregon se fati e ka dashur që ata të fotgorafohen pranë njëri-tjetrit edhe pas 50 vitesh.

“Nuk harrohen shokët e shoqet e vegjëlisë. Miqësi që lidhen pa interesa, dhe ashtu mbesin.

Meqë dashnor di ko kishte postuar një foto me kolegët, unë po i bëj bashkë dy foto, shumë larg në kohë nga njera tjetra e, t kujtoj pikërisht këtë, miqësinë tonë, që e ruajmë si dikur

Previous articleA duhet ti lani çarçafët pasi të k ryeni marrëdh ënie? Flet gjine/kologia, dhe me siguri do habiteni nga përgjigja!
Next articleVetëm 1 gotë nga kjo do të sh ëroj 1 nga probl emet më të përhapura zakonisht tek femrat e moshës 40 vjecë e sipër