Home Uncategorized E ka bere trupin si ngjale/ Xhensila Myrtezaj tregon sekretin qe ja...

E ka bere trupin si ngjale/ Xhensila Myrtezaj tregon sekretin qe ja ka bere trupin….

105

Xhensila Myrtezaj eshte nje nder kengetaret me te dashura per publikun. Ajo shfaqet gjithmone e kuruar deri ne detarje dhe ne forme te mire fizike.

Se fundmi e kemi pare me nje ndryshim goxha te dukshem ne trup dhe super ne forme. Xhensila e ka marr seriozisht ceshtjen e dobesimit dhe rikthimit te linjave perfekte.

Kengetarja i ka arritur fale stervitjes ne palester. Ajo ka postuar disa foto ne ‘Instagram’ ku ka treguar linjat qe ka krijuar, kembet e tonifikuara, barkun e sheshte dhe te pasmet.

Xhensila po vazhdon me vullnet te forte per ta mbajtur trupin ne forme nen mbikqyrjen e tranerit te saj.

Pavaresisht se ajo ka sjelle ne jete vajzen e saj, format e saj trupore jane shume elegante.

Ajo eshte nje stimul per nenat pasi me ushtime intensive mund t’ja dalin te kene nje trup shume te bukur.

Previous articleMeshkujt nuk jua thone asnjehere/ Keto jane 10 gjerat qe ata i adhurojne ne heshtje
Next articleGishti juaj i vogël zbulon disa gjëra interesante për personalitetin tuaj