Home Uncategorized E mbani mend “Kerimanin”? Ka shkuar gati 60 vjeç dhe ua merr...

E mbani mend “Kerimanin”? Ka shkuar gati 60 vjeç dhe ua merr ne kthese vajzave të reja

89

Ajo ishte një ndër aktoret kryesore të serialit turk shumë të njohur për shqiptarët, Fate të Kryqëzuara.

Tashmë Keriman, e martuar me violinistin gjerman disa vite më të ri se veten, është bërë humb aktive në rrjetet sociale.

Ajo poston herë pas here foto nga jeta e përditshme, or së fundmi 59-vjeçarja ka postuar disa foto me bikini ku duket shumë më e re për moshën që ka.

Këtë detaj e kanë vërejtur edhe fansat të cilët e kanë komplimentaur për pamjen.

Previous articleHabit studimi/ Nëse keni këtë pro blem shë ndeti nuk duhet të fusni në gojë as kafe, as çaj
Next articleArbërie Hadërgjonaj publikon foton me pullë të kuqe/ Në krevat me këmbët hapur, dorën te i duket sheshit edhe…