Home Uncategorized E mori makina para dhe humbi fëmijën që kishte në bark, 23-vjeçarja...

E mori makina para dhe humbi fëmijën që kishte në bark, 23-vjeçarja ta rrëqeth shpirtin: S’dua të jetoj më se meritoj…

62

Celine L. e cila është 23 vjeçe nuk mundet të flejë dhe as të mbyllë sytë natën. Ajo ishte shtatzënë kur një makinë e mori para.

Edhe një grua shtatzënë me COVID-19 e shtrirë në Infektive | Bota Press

Vajza e re e humbi fëmijën që kishte në bark. Ajo tregon:
Sa herë që mbyll sytë më shfaqet ajo makina që më mori para dhe më pas më kujtohet spitali, kishte shumë gja k. Nuk e dua më jetën nuk ia vlen të jetoj. Unë duhet të mos jetoj më sepse nuk tregova kujdes dhe nuk e kam më foshnjen time tani.”

Prindërit e saj thonë se ajo është në gjendje shumë të keqe emocionale dhe se as nuk ha dhe ujë mezi pi. Ata shpresojnë që vajza e tyre ta kaloj shpejt këtë gjendje të vështirë.

Previous article”Engjëll i zbritur nga qielli”, vendoset nga të gjithë: Kjo vajzë është më e bukura në botë, të gjithë mendojnë se është dhuratë nga Zoti!
Next articleDeri më sot i keni hedhur dhe i keni konsideruar si të pavlera : Bishtat e qepëve shërojnë 1 nga problemet që juve do t’iu