Home Kuriozitete E sigurt, do ju ndodhë deri të premten! Meri nxjerr parashikimin bòmbë...

E sigurt, do ju ndodhë deri të premten! Meri nxjerr parashikimin bòmbë të fatit

599

Një lajm i mirë nga fati i të ardhmes tuaj është parashikuar nga Meri ndáj dhe ju duhet ta lexoni sa më parë…

Gjeni shenjën tuaj të hòròskopit dhe zbuloni çfarë fati ju prèt deri të premten.

Parashikim: Dashi

Do të jetë një nga periudhat më fantastike në jetën tuaj. Do të ketë shumë prùrje të reja dhe lajme të mira deri të premten, ndáj dhe duhet të rrini gati.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Një rritje rròge do të vijë për ju dhe bëhet fjalë për një págë që do të ti shùajë të gjitha strèset financiare që të janë krijuar.

Parashikim: Demi

Mamaja jote të kërkon me çdo kusht që t’i japësh fùnd beqarisë dhe duket se tashmë do të jetë koha fikse. Universi do të të japë një energji pozitive të madhe në fushën e ndjenjave.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Një valë dashurie dhe emocionesh mùnd të të vijë deri të premten dhe një person i ri hýn në jetën tënde dhe aq e fòrtë do të jetë vala e dashurisë sa që mùnd të mbýllet me martesë.

Parashikim: Binjakët

Duket se prej një periudhë të gjatë po e vùán faktin se gjërat po shkojnë tèrs në jetën tënde. Një energji nègátive të ka prèkur trupin dhe shpirtin.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Sot në mbrëmje do të jetë një natë e bekuar, ndáj dhe ndíz një qíri të bardhë dhe falendëro tri herë Universin. Deri të premten syri i kèq ikën përgjithnjë.

Parashikim: Gaforrja

Për ju do të ketë nj bekim në 4 muret e shtëpisë. Kjo do të thotë se familja juaj do të mbushet me lumturi dhe gëzim.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Ka pak kohë që ti po mendon se fëmijët apo burri/gruaja nuk po të shohin me sy të mriz dhe ti mendon se janë lòdhùr dhe mèrzítur prej teje. Universi i ka dëgjuar lùtjet e shpirtit tënd dhe deri të premten do të fusè shumë energji të bekuar pozitive në familjen tënde.

Parashikim: Luani

Ju po kërkoni që të nisni një jetë të re dhe ju e shihni veten tuaj jashtë vendit dhe në një të ardhme tjetër. Për këtë ju do të merrni një lajm të mirë.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Edhe pse bota duket e mbyllur për një kohë të shkurtër, mos u shqètëso, pasi të gjithë pèrpjèkjet që ti po bën për të nisur një jetë të re do të kurorëzohen me një lajm shumë të begatë ditën e premte. Shijojeni në maksimum.

Parashikim: Vírgjèresha

Do të jetë një nga periudhat më fantastike në jetën tuaj. Do të ketë shumë prùrje të reja dhe lajme të mira deri të premten, ndáj dhe duhet të rrini gati.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Sýnimi jot në jetë është të sígùrosh një të ardhme të qetë, pa strèse edhe pse ajo mùnd të mos jetë me shumë párá. Ndáj të premten ti do të marrësh të kùndèrtën, pra do të marrësh një shumë të mirè lèkësh që do të sígùrosh një të ardhme fantastike.

Parashikim: Peshorja

Ti ke ngècùr në planet e tua dhe tashmë po të duket se ardhmja juaj nuk do të bëhet kùrrë e begatë madje po kujton se nuk do t’ia dalësh dot mbanë kurrë me planet që ke.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Ditën e premten ti duhet më në fùnd të kërkosh një këshillë, pasi përballë teje do të jetë një mik apo një i afërt shumë i mençur që do t’ju ndríçojë idetë dhe do t’ju ndihmojë të dilni nga ajo pèngèsë ku keni ngècùr.

Parashikim: Akrepi

Në punën tuaj janë disa persona që ditë për ditë po të detýrojnè që të të mèrzítet sa më shumë puna dhe jeta jote dhe ti dukesh sikur nuk ke shprèsa.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Këto ditë do të marrësh një mbështetje të madhe nga të gjithë engjëjt e tu mbròjtës aty lart në qíell dhe deri të premten të gjithë kolegëve zílíqár do t’u mbýllet goja. Si do të ndòdhë kjo? Punët e Universit…

Parashikim: Shigjetari

Për ty kjo javë do të jetë shumë e begatë ndáj dhe nëse kërkon më shumë dashuri dhe prosperitet mjáfton tia kërkosh Universit. Si do të ndòdhë kjo?

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Kërko një dëshirë të të plotësohet në fushën e dashurisë dhe të prosperitetit dhe të premten hapi veshët mirë se do të të shfáqèn të gjitha shenjat që ajo që ke kërkuar do të jetë e prèkshme nga ty.

Parashikim: Bricjapi

Disa shqètësime në lidhje me shëndetin kanë qenë në mendjen tënde këto kohë dhe të kanë krijuar një periudhë shumë strèsùese dhe të lòdhshme.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Mos u mèrzísni! Gjatë gjithë kësaj javës do të marrësh një valë të fùqíshme shèrùese dhe të premten do të ndihesh më i gjállë se kùrrë. Do të të lárgòhen të gjitha dhímbjet dhe síkletet pasi Universi do të të hèqè gjithçka që të mùndòn.

Parashikim: Ujori

Një qetësi dhe një pùshim mèndor do të jetë këshilla më e mirë për ty në këto momente.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Nëse kërkon që të hèqesh të gjitha síkletet dhe mos të mùndòsh veten tënde, deri të premten ti duhet të mbash një mendje të qetë dhe mos u strèso as për gjënë më të vogël. Deri të premten, misioni yt është të kalosh sa më shumë kohë të dashur me njerëzit që do më shumë.

Parashikim: Peshqit

Për ju do të vijë një Rròtë Fati”. Kjo do të thotë se nga data 11 nëntor dhe deri të premten, ti çdo ditë do të marrësh nga një mirësi. Në 11 nëntor do të bekohesh nga një frýmë e fòrtë ndjenjash dashurore.

Çfarë ju favorizon fati deri të premten:

Pasi të marrësh bekimin në dashuri, të premten do të të vijë një telefonatë që do të të jap një lajm të madh financiar. Mos hárròni të kèrcèni në qíell nga gëzimi pasi një lajm i tillë nuk të vjen dy herë në jetë me të gjithë bekimin që ke nga fati.

Previous articleDo kthehet në Shqipëri të bëhet ministre, flet Bleona Qerreti: Unë dua të zgjohem vonë dhe dua…
Next articleShqipëria në karantinë si në mars/ Pipero lë pa fjalë me deklaratën e tij