Home Kuriozitete E tallin pse mori të dashur djalin me aftësi te kufiz uara,...

E tallin pse mori të dashur djalin me aftësi te kufiz uara, por vajza bukuroshe bën veprimin e madh

127

25-vjeçarja Hanna Ayluard zgjodhi që të lidhej me Shane Burcaw, një djalë i cili ka Atrofi Muskulore të Shpinës. E reja që nuk ka asnjë magësi fizike, zgjodhi që të kishte Shane-n për të dashur, pasi e pa këtë të fundit në një dokumentar për jetën e tij.

“The Indipendent” shkruan se pavarsisht zgjedhjes së saj, Hanna ka rënë pre e su lmeve në internet, sepse dyshja preferojnë që të publikojnë foto dhe video të shumta në blogje dhe “Youtube” ku tregojnë se janë mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.

“Si mund të flesh me një njeri të tillë?”- e pyesin komentuesit duke ju referuar transformimeve fizike që Shane ka pësuar për shkak të sëmundjes së tij. 25-vjeçarja thotë se lidhja e saj është e bazuar në dashuri dhe ndihet mjaft e lumtur pranë tij. Dyshja nga Pensilvania po planifikojnë të bëjnë edhe fëmijë, pas tre vitesh lidhje.

Previous articleRrëfen shqiptarja e martuar me serb/ Jam shumë e lumtur: Burrin e kam për merak
Next articleJanë një ndër hallet më të mëdha të grave/ Me këtë recetë e gjitha bio do i largoni qimet përgjithmonë nga fytyra