Home Uncategorized E tallin sepse barku i saj u mbush gjithë shenja pasi lindi...

E tallin sepse barku i saj u mbush gjithë shenja pasi lindi katërnjakët e saj, vajza e re u mbyll gojën: Dua të kem fëmijët të lumtur, unë jam nënë!

52

Të bëhesh nënë thuhet se është gjëja më e mrekullueshmë në botë, por pas lindjes trupi i një femre ndryshon shumë.

Një 23-vjeçare e cila lindi katërnjakët e saj pë soi ndryshime të mëdha në trupin e saj, pas lindjes. Pjesa e saj e barkut është e gjitha e mbushur me strija dhe shumë njerëz në rrjetet sociale e kanë tallur për këtë.Nëna e re nga Majlazia nuk e ka aspak problem që e tallin, pasi ajo është shumë e lumtur që ka katër fëmijët e saj dhe do vetëm që ata të jenë mirë dhe asgjë më shumë se kaq.

Por ka edhe shumë gra që e kanë komplimetuar dhe thonë se ajo është një her oinë e vëretetë, por si thotë ajo rëndësi kanë vetëm fëmijët e saj dhe askush tjetër. Ata janë lumturia e saj.

Previous articleShkodranja martohet me një indian, habit me ate qe tregon per traditat e tyre: 7 dite duhet te flija me..
Next articleI kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, 29-vjeçarja përshëndetet me fëmijët në spital- VIDEO