September 29, 2023

Regjisori Eduart Grishaj ka thënë se nuk është aspak e lehtë të punosh me bashkëshorten e tij, Arbana Osmani. Moderatorja do jetë aktore në filmin e ri të regjisorit, të quajtur “Sofia.”

“Nuk ishte e lehtë fare për të punuar me Arbanën, sepse nga prezantimi në aktrim ajo mendoi se ishte e thjeshtë, por nuk është edhe aq. Është e vështirë të kesh Arbanën aktore, sepse bën shumë dubla”- tha Grishaj në “Euronews Albania.”

Në lidhje me rolin e moderatores, Eduarti u shpreh Arbana do të ketë rolin e saj në emisionin “Dua të të bëj të Lumtur”, ndërsa shtoi se partnerja e tij është kritikja më e madhe.

“Arbana luan veten e saj në emisionin e vet. Çfarë nuk i thosha dhe çfarë nuk më thoshte. Njeriu më i afërt që kam është Arbana, e cila më ka kritikuar më shumë. Ato që më ka thënë i kam rregulluar””, tregoi regjisori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *