Home Uncategorized Ekskluzive/ Arbana O smani largohet nga Top Ch annel, në dhjetor do...

Ekskluzive/ Arbana O smani largohet nga Top Ch annel, në dhjetor do të shfaqet në një tjetër televizion

5

Nëse keni pritur që në këtë sezon do të shihni moderatoren Arbana Osmani nën drejtimin e Big Brother Vip, gaboheni.

Edicioni i dytë i Big Brother Vip do të nis në janar, por kjo nuk do të thotë që Arbana Osmanin nuk do ta shohim në ekran.

Për herë të parë në karrierën e saj televizive ajo do të prezantojë një projekt që nuk do të mbajë logon e Top Channel.

Bëhet fjalë për televizionin publik shqiptar ku këtë vit Arbana Osmani do të prezantoj festivalin e fundvitit.

Ende nuk dihet nëse do të ketë një bashkë prezantues apo do ta prezantojë vetëm. Në këtë projekt ajo do të mbajë rolin e moderatores dhe autores.

Për Arbanën nuk është hera e parë që prezanton nj

Previous articlePas protestës së djeshme, S ali Berisha zbulon lë vizjen e radhës
Next articleSt uhia e forte hedh ne ajer shezlonget 50 mij leksh ne Ksamil. Shi dhe fortune./VIDEO