Home Uncategorized Emocionese/ Arbana Osmani takon babain pas 3 javësh: Ishte me korona…

Emocionese/ Arbana Osmani takon babain pas 3 javësh: Ishte me korona…

102

Pandemia u ka ndryshuar jetën të gjithë botës e cila ka nisur të përhapet vrullshëm në valën e dytë. Së fundmi, Arbana Osmani ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një video ku shihet se ka takuar pas tre javësh babain e saj i cili ishte një ndër të inf   ektuarit me Covid-19.

Babai i moderatores e ka fituar be   tejën e këtij virusi të rr   ezikshëm dhe gëzon shëndet të plotë pa asnjë komplikacion.

“Ja u shërua nga Covid-29. Jo shumë k  eq, mirë je. Mirë e kaloi, dy javë na çm  endi. 20 ditë.”- ka shkruar Arbana Osmani në videon e postuar, ku si mbishgkrim në video kishte shkruajtur “Takim me D  emon pas 3 javësh”.

Previous articleU jep këshilla shqiptarëve si ta bëjnë në krevat, habit blogerja: Unë jam dakort që në një martesë të tradhëtohet s’ka gjë
Next articleDikur jepte lajmet më gj oksin jashtë, shikoni çfarë i ka ndodhur tani bukuroshes se zjarr tv