Home Uncategorized Faqe zezë/ Të rinjtë shqiptarë e bënë në krevat me vajzën e...

Faqe zezë/ Të rinjtë shqiptarë e bënë në krevat me vajzën e vogël, panë njëri-tjetrin dhe…

418

Një ngjarje tepër e rë ndë ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë, ku një 18 vjeçar bashke me shokun e tij me inicialet M.P, kanë kryer ma rrëdh.ë.nie se.k.s.uale më një vazjë të m.itur. Pol icia e Lezhës ka arr.es.tuar 18 vjeçarin banues në Pukë, dhe ka shpallur në kërkim shokun e tij.

Kreu marrëdhënie me një të mitur, pranga 46-vjeçarit - Tirana Today

Njoftimi i pol icisë:

Specialistët për He timin e Kr.i.mit në Kom.isariatin e Policisë Lezhë është bërë nd.alimi i shtetasit S. P., 18 vjeç, banues në Pukë dhe është shpallur në kërkim shtetasi M. P., banues në Lezhë, pasi dy.sh.ohet se bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë konsumuar veprën p.e.nale “Marr.ëdh.ënie s*k.suale me dh.u.në me të mi.tur të moshës 14-18 vjeç.

Tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë me kolegen e punës,  arrestohet 48-vjeçari në Kombinat (NGJARJA) - Aktualitet

Previous articleKjo ditë është historike për gjithë shqiptarët/ Ja çfarë ka bërë i madhi trim Skënderbeu në 3 nëntor 1443 që shqiptarët të ishin të lirë
Next articleHëngri çdo ditë hudhër me stomakun bosh. Ja çfarë i ndodhi