Home Uncategorized Fotot/ Dy vajzat martohen bashkë, njëra me fustan të bardhë dhe tjera...

Fotot/ Dy vajzat martohen bashkë, njëra me fustan të bardhë dhe tjera me të zi thonë: E kënaqim vetë njëra-tjetrën në krevat, s’duam burrë!

95

Dy vajza janë martuar me njera-tjetrën. Ato kanë habitur botën me martesën e tyre, pasi janë martuar në një lokal McDonald’s.

Melissa Russell, 27 vjeç dhe Shannon McKenna, 26 vjeç kanë qenë të lidhura për 6 vite dhe më pas vendosën të martoheshin.

Pandemia e Covid-19 ua prishi planet për të bërë një dasmë të madhe. Ato filluan të planifikonin ditën e tyre të madhe, por u ndeshën me pengesa gjatë rrugës.

Ceremonia që ato bënë nuk është dasma e ëndërrave, por ato të dyja ndihen të lumtura që janë martuar. Vajzat kanë thënë se janë shumë të lumtura dhe se nuk kanë pasur asnjëherë nevojë për një mashkull që ta bëjnë në krevat dhe se janë më mirë kështu.

Njëra nga vajzat kishte veshur fustan të bardhë, kurse tjera fustan të zi. Më poshtë po sjellim edhe fotot e tyre nga dasma.

Ato thanë:

Ne e bëjmë shumë mirë në krevat vetëm, nuk kemi nevojë për burrë e kënaqim vetë njëra-tjetrën.”

Previous articleÇfarë shihni fillimisht në këtë imazh, të të tregoj dëshirën tënde më in.time!
Next articlePrijeni një limon në 4 pjesë dhe vendoseni pranë shtratit, do të mbeteni pa fjalë nga rezultatet