Home Kuriozitete Fotot/ E dini që Elifi i bukur ka dy vajza binjake, ajo...

Fotot/ E dini që Elifi i bukur ka dy vajza binjake, ajo tregon sa janë rritur ato dhe shkruan fjalë shpirti. Dashuri e pastët!

71

Aktorja turke Tuba Buyukustun është padyshim një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar dhe që u bë shumë e njohur me rolin e “Elifit” në serialin “Diamante dhe dashuri” dhe rolin e “Syhanit” në serialin “Xhesuri dhe e bukura”.

Elif' publikon foto me vajzat e saj binjake

Në jetën reale aktorja është nënë e dy vajzave binjake, nga martesa me aktorin Onur Saylak. Çifti janë ndarë, por vazhdojnë të kujdesen me shumë përkushtim për dy vajzat e tyre, Maya dhe Toprak. Së fundmi Tuba ka postuar një foto me vajzat pas shumë kohësh që i mbante larg rrjeteve sociale. “Kjo është dashuri e pastër.

Kur tre zemra rrahin bashkë”-shkruan aktorja krah fotos ku shfaqet duke qeshur me të bijat të cilat janë rritur shumë dhe i janë bërë si shoqe.

Janë rritur kaq shumë: 'Elif' pozon me vajzat e saj binjake

Vajzat e saj fillojnë shkollën, 'Elif' ka një mesazh për to - Revista Who

Previous articleBima më e shtrenjtë në botë rritet edhe në Shqipëri
Next articleNuk e di si do ja bëj, asnjë smë mban me Iekë si ai, ai smë prish punë edhe po të… (Fotot)