Categories: Kuriozitete

“Gati për një përparim të rëndësishëm”, zbuloni 2 shenjat FATLUME të së premtes

DEMI

Ekspertiza juaj mund të jetë e dobishme për një projekt që është i rëndësishëm për dikë tjetër – ndoshta një figurë autoriteti që ka fuqinë t’ju promovojë në një farë mënyre. Edhe pse mund të mos e kuptoni se sa mirë do t’ju presin, Dem, është e rëndësishme që ju të rriteni dhe të dilni vullnetarë, sidoqoftë. Ju do të jeni në elementin tuaj nëse e trajtoni këtë, dhe të tjerët do ta marrin parasysh, kështu që jini gati për të hyrë në veprim. Nëse veproni mirë, siç duhet, mund të jeni një hap më afër për të bërë një përparim të rëndësishëm.

UJORI

Ju jeni të shkëlqyer në reflektim. Në fakt, Ujor, kjo ju kënaq. Ju jep një shans për të përdorur mendjen tuaj në një mënyrë krijuese pa u gjykuar dhe për të dalë me ide që variojnë nga praktike në shkëlqyese. Nesër, mund të keni shumë imagjinatë, por mos e lini të vazhdojë për një kohë të gjatë. Ndërsa mund të jetë dëfryese të argëtosh ide emocionuese, duhet të ndalesh në një moment dhe t’i çosh ato në nivelin tjetër. Mund të jeni duke punuar në diçka të rëndësishme, prandaj argëtohuni, por kini parasysh kufizimet kohore.

Javorja

Recent Posts

Zbulohen që sot 3 gocat që do futen nesër në ‘BBV’. Një këgëtare, një blogere dhe moderatorja shumë e njohur

Zbulohen që sot 3 gocat që do futen nesër në ‘BBV’. Një këgëtare, një blogere dhe moderatorja shumë e njohur

Pas largimit të E lhaid Cufit, që ishte edhe i eleminuari i parë nga “B…

3 hours ago
Njoftimi zyrtar: Kush lejohet të udhëtojë drejt Italisë nga sot

Njoftimi zyrtar: Kush lejohet të udhëtojë drejt Italisë nga sot

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se qeveria italiane ka forcuar masat ku…

3 hours ago
Nxënësit nuk shkojnë dot në shkollë se nuk ka furgona, ministrja K ushi bën lëvizjen e rëndësishme

Nxënësit nuk shkojnë dot në shkollë se nuk ka furgona, ministrja K ushi bën lëvizjen e rëndësishme

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka njoftuar sot se do të zhvillojë një takim te…

3 hours ago
A e dini se çfarë përfaqëson shenja e WC-së së femrave? Të gjithë mendojnë se është një fustan, por nuk është!

A e dini se çfarë përfaqëson shenja e WC-së së femrave? Të gjithë mendojnë se është një fustan, por nuk është!

Simboli fsheh një mesazh shumë më të thellë Njohuritë që u morën në mënyrë shumë…

3 hours ago
Boll blete m akina me cmime te shtrenjta ju ku mund ti bleni lire duke filluar

Boll blete m akina me cmime te shtrenjta ju ku mund ti bleni lire duke filluar

Në Greqi mund të blini makina me çmim fillestar duke filluar nga 300 euro. Media…

3 hours ago
V itamina me e mire qe ndihmon ne permirsimin e shi kimit, ja disa ushqimet qe ua ofrojne ate me se miri

V itamina me e mire qe ndihmon ne permirsimin e shi kimit, ja disa ushqimet qe ua ofrojne ate me se miri

Shëndeti i syrit mbahet përmes testeve të rregullta mjekësore. Por një nga mënyrat e rekomanduara…

3 hours ago