Home Kuriozitete Gjendet foleja e rrallë në malet e Librazhdit

Gjendet foleja e rrallë në malet e Librazhdit

253

Gjendet foleja e rrallë në malet e Librazhdit

Kënaqësia që të ofron kjo pamje është me të vërtetë e mrekullueshme. Është një emocion për të cilin duket se nuk gjen dot fjalë për ta përshkruar.

Kjo fole e mbushur plot me vezë është gjetur në Sopot të qytetit të Librazhdit. Fotoja e rrallë është publikuar nga gazetari Agim Blloshmi.

Qyteti i Librazhdit njihet për peizazhe të mrekullueshme dhe pasuri të shumta natyrore.

Previous articleE Çuditshme: E Ftuara Me Të Pas,Met E Mëdha, S’guxon Të Ulet Në Emision (Video)
Next articleMbani Lotët/ 2 Vjet Pas Humbjes Së Gruas Martohet Sërish, Por Merr Një Telefonatë Misterioze…