September 27, 2023

Nje video skandaloze po qarkullon ne rrjet, ku nje grua e martuar intervistohet per maredheniet burre-grua.

Me fjalor ordinere dhe me ton vulgar, gruaja e intervistuar keput ”perla” degjenerimi.

Per me shume ndiqni videon e meposhtme:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *