Categories: Kuriozitete

Horoskopi ditor, e shtunë 14 maj 2022

Dashi

Sot nuk do e kuptoni partnerin/en në bisedat që do t’ju bëjë. Më mirë dëgjojeni dhe mos reagoni keq sepse kjo mund të prishë harmoninë tuaj në,çift. Beqarët duhet t’i marrin gjërat me qetësi në mënyrë që të shmangin zhgënjimet më pas. Në planin financiar duhet të tregoni kujdes me shpenzimet.

Demi

Sot do keni të njëjtat ide me partnerin/en. Nuk do ishte keq që të nisnit edhe organizimin për ndonjë udhëtim në çift, është koha e përshtatshme për tu relaksuar. Beqarët do ndërmarrin shumë veprime vetëm për të ndryshuar statusin, por nuk do ja dalin. Në planin financiar do dini si të veproni.

Binjakët

Sot duhet të tregoni kujdes në bisedat që do bëni me partnerin/en. Nuk duhet të reagoni menjëherë duke u nxituar sepse kjo do ju sjellë vetëm debate dhe keqkuptime. Beqarët nuk duhet të hedhin hapa të nxituar, pasi bëhet fjalë për të ardhmen e tyre. Me shpenzimet duhet të tregoheni sa më vigjilent.

Gaforrja

Sot ju të dashuruarit do bëni disa ndryshime në raportin që keni me partnerin/en. Mos u shqetësoni, bëhet fjalë për ndryshime pozitive për të ardhmen tuaj në çift. Beqarët do mbështeten nga Neptuni dhe do jenë me fat në dashuri. Në planin financiar do keni mbështetjen e të gjithë planetëve.

Luani

Sot duhet të tregoheni tolerant me njeriun tuaj të zemrës. Tregohuni më mirëkuptues dhe të duruar, fundja të gjithë kemi momentet tona të këqija. Beqarët duhet të tregohen të arsyeshëm sepse në të kundërt mund të gabojnë dhe lëndohen. Në planin financiar do ju buzëqeshë fati.

Virgjëresha

Sot do bisedoni me partnerin/en për çështje që ka të bëjë me raportin tuaj. duhet të vendosni për të hedhur ndonjë hap më shumë lidhur me marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët nuk do i kenë mendimet shumë të qarta dhe nuk do ndërmarrin asnjë hap. Me financat tregohuni të matur në shpenzime.

Peshorja

Sot do jeni kërkues ndaj personi që ju qëndron në krah për një çështje me interes. Nëse e kërkoni me mirësjellje, të jeni të sigurtë se gjithçka do të shkojë më së miri. Beqarët do mund të hedhin hapa të nxituar vetëm për të mos qëndruar më vetëm. Në planin financiar tregohuni të kujdesshëm me shpenzimet.

Akrepi

Sot do bashkëpunoni me partnerin/en, pasi idetë e tij/saj janë të duhura për të pasur sukses. Fundja askush nuk ju njeh më mirë se ai, besojini njeri-tjetrit. Beqarët nuk duhet t’i besojnë çdo premtimi që do marrin sepse mund të zhgënjehen. Financat do jenë të ekuilibruara.

Shigjetari

Sot flisni me partnerin/en për më shumë ide në aspektin profesional. Megjithatë nuk duhet të lini mënjanë edhe dashurinë tuaj, e cila ka nevojë për më shumë përkushtim. Beqarët do kenë një takim të rëndësishëm nga i cili do dalin mjaft të lumtur. Në planin financiar do dini si t’i menaxhoni të ardhurat.

Bricjapi

Sot do jepni ide të reja te partneri/ja, për një projekt të ri i cili lidhet me të ardhmen tuaj në çift. Gjithçka që po mendoni, keni të drejtë ta vini në zbatim. Beqarët do kenë një ditë të mbushur plot me takime, por asgjë më shumë se kaq. Në planin financiar do gjeni zgjidhje për problemet.

Ujori

Sot do jeni në shoqërinë e këndshme të partneri/es tuaj, i/e cila do jetë aty gjithë kohës për t’ju dëgjuar dhe bërë të lumtur. Beqarët do kenë një ditë të bukur dhe plot takime interesante. Në planin financiar do jeni me fat, mund të bëni edhe shpenzime.

Peshqit

Ju që jeni në një marrëdhënie në çift sot do flisni për disa ndryshime që doni të bëni në raportin tuaj. bëni mirë t’i shtyni disa plane për më vonë. Beqarët nuk do dalin në takime pasi ndihen mirë me statusin që kanë. Në planin financiar do vazhdoni të keni ende disa probleme të vogla./b.l/noa.al/

Javorja

Recent Posts

Kjo eshte arsyeja perse personat qe vu ajne nga ky p roblem duhet te konsumojne 1 banane ne dite

Kjo eshte arsyeja perse personat qe vu ajne nga ky p roblem duhet te konsumojne 1 banane ne dite

Bananet janë një nga frutat më të shëndetshme. Ato janë të pasura me fibra, vitamina…

2 hours ago
Nese b oja e flokeve mbetet ne le kure nuk duhet te merakoseni, e largoni lehte me kete perberes

Nese b oja e flokeve mbetet ne le kure nuk duhet te merakoseni, e largoni lehte me kete perberes

Nëse lyeni flokët vetë ose të dikujt tjetër, sado të kujdeseni, mund të përfundoni me…

2 hours ago
Menyra me e mire eshte me u je apo pa uje per te pire il açet? Ekspertet japin pergjigjen perfundimtare

Menyra me e mire eshte me u je apo pa uje per te pire il açet? Ekspertet japin pergjigjen perfundimtare

A gë lltisni ndonjëherë il açe pa ujë? Nëse po, nuk jeni vetëm. Shumë njerëz…

2 hours ago
Njihuni me gruan milio nere me 14 fëmijë, puna që bën ajo do ju lërë pa me nd/VIDEO

Njihuni me gruan milio nere me 14 fëmijë, puna që bën ajo do ju lërë pa me nd/VIDEO

E nisi thjesht si një dëshirë për të siguruar të ardhura për fëmijët e saj,…

2 hours ago
Ra në dashuri me ref ugjaten ukrainase që strehuan në shtëpi, babai i dy fëmijëve b raktis gruan dhe largohet me 22 vjecaren

Ra në dashuri me ref ugjaten ukrainase që strehuan në shtëpi, babai i dy fëmijëve b raktis gruan dhe largohet me 22 vjecaren

Emigrimi masiv i popullit ukrainas për shkak të l uftës, duket se ka ndryshuar rrënjësisht…

2 hours ago
Njihuni me fsh atin në Shqipëri ku flitet gre qisht, banorët marrin dhe pension marramëndës nga Greqia

Njihuni me fsh atin në Shqipëri ku flitet gre qisht, banorët marrin dhe pension marramëndës nga Greqia

Njihuni me fshatin në Shqipëri ku flitet greqisht, banorët marrin dhe pension nga Greqia? Në…

2 hours ago